Akademia Versum – Strona internetowa salonu i gabinetu krok po kroku

Akademia Versum – Strona internetowa salonu i gabinetu krok po kroku

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

trona internetowa salonu_akademia versum 3Profesjonalna strona internetowa to nie tylko wizytówka firmy w sieci, ale także doskonały sposób na zdobycie nowych klientów. Warto jednak pamiętać, że proces jej tworzenia składa się z wielu etapów – a każdy z nich wymaga solidnych przygotowań.

Istotne są zarówno aspekty techniczne, jak i te związane z estetyką i intuicyjnością witryny. Musi być ona przyjazna dla użytkowników, a jednocześnie odzwierciedlać wysoki poziom usług w salonie czy gabinecie.

Od czego zacząć przygotowanie perfekcyjnej strony internetowej? Czy warto stworzyć ją samodzielnie, a może lepiej powierzyć to specjaliście? I ile może kosztować takie przedsięwzięcie?

Usystematyzowana wiedza z pewnością pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i sprawi, że temat strony przestanie wydawać się skomplikowany. Zbiór niezwykle cennych wskazówek znaleźć można w najnowszej lekcji Akademii Versum pt. Strona internetowa salonu i gabinetu krok po kroku. Przygotowała ją Anna Wydra-Nazimek – magister kosmetologii, specjalistka ds. marketingu w branży beauty, autorka kilkuset publikacji w mediach branżowych.

Nowa lekcja jest dostępna pod linkiem:
http://www.akademiaversum.pl/strona-internetowa-salonu-salonu-gabinetu-czi/

Na podstawie materiałów Akademii Versum

 

04 lip 2017