Szkolenia Davines

Szkolenia Davines

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Według nas usystematyzowana edukacja jest najważniejszym elementem gwarantującym rozwój zawodowy fryzjera. Stworzyliśmy szeroką ofertę szkoleń przeznaczonych dla osób o różnych poziomach doświadczenia zawodowego. Wybrane szkolenia i pokazy pomogą opanować i rozwinąć umiejętności techniczne konieczne w pracy każdego fryzjera, a ponadto wykształcą zdolność inspiracji i interpretacji trendów.

 

WWHT 2WORLD WIDE HAIR TOUR
Ponad 1500 fryzjerów z całego świata! Najwybitniejsi styliści na scenie i wśród publiczności. Genialne pokazy, konkursy stylizacji, sesje szkoleniowe look&learn i prawdziwa moc inspiracji. Wyobraźcie sobie najbardziej elektryzujące miasta na świecie – co roku inne jest gospodarzem eventu. Fryzjerzy z całego świata, których na co dzień łączy uznanie i praca z marką Davines przybywają na trzydniowe święto wielkiego fryzjerstwa, aby móc oglądać pokazy światowej sławy stylistów! W roku 2016 zapraszamy Was do Los Angeles!…

 

 

Allilon 2ALLILON
Akademii Allilon w Londynie to uznane miejsce na światowej mapie edukacji fryzjerskiej. To akademia, której głównym celem jest tworzenie, poznawanie i rozwijanie nowych ścieżek we współczesnym fryzjerstwie. Intensywne szkolenia ze strzyżeń dostosowane są do poziomu zaawansowania grupy. Fryzjerstwo według Allilon to połączenie silnych podstaw technicznych z wyjątkową dokładnością pracy oraz kreatywnością. Najwyższy poziom profesjonalizmu zapewnia opieka założycieli akademii, autorów licznych międzynarodowych kolekcji oraz pokazów: Johnego Ottony i Pedro Inchenko.

 

kolekcjaSZKOLENIE Z MIĘDZYNARODOWEJ KOLEKCJI DAVINES
Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami fryzjerskimi? Na naszym szkoleniu poznasz źródła inspiracji najnowszej kolekcji i efekty finalne pracy dyrektora artystycznego Davines – Angelo Seminara. Pod okiem trenerów Davines w praktyce krok po kroku nauczysz się technik cięć i koloryzacji. Szkolenie pozwoli stworzyć w wyobraźni uczestników i wprowadzić w życie nowe, kreatywne rozwiązania do zastosowania w codziennej pracy w salonie. Dwudniowe szkolenie organizowane są w Akademii Davines w Bydgoszczy oraz w Studiach Trenerów Regionalnych w wybranych województwach.

 

 

Potomski 4CYKL SZKOLEŃ Z RAFAŁEM POTOMSKIM
W kameralnej atmosferze akademii szkoleniowej AtelieRPotomski w Krakowie doświadczony trener fryzjerski i ambasador stylizacji Davines – Rafał Potomski prezentuje techniki stylizacji, strzyżeń oraz upięć. Wydarzenie ma charakter cyklu trzech szkoleń (każde trwa dwa dni) o następującej tematyce:
Projektowanie kreatywnego strzyżenia.
Projektowanie kreatywnej stylizacji.
Projektowanie kreatywnego upięcia.
Zajęcia w formie warsztatów pozwolą uczestnikom przyswoić wiedzę o najnowszych trendach oraz przećwiczyć umiejętności ich interpretacji i adaptacji do warunków codziennej pracy w salonie.

 

CA 2COLOUR AMBASSADOR
Pionierski program szkoleniowy Davines rozwijany w Polsce od 2013 roku. Jego celem jest stworzenie i rozwój elitarnej grupy kolorystów, którzy poprzez swoje działania, pasję i profesjonalne umiejętności koloryzacji na najwyższym poziomie zainspirują społeczność Davines w Polsce. W ramach programu uczestnicy biorą udział w warsztatach szkoleniowych oraz pokazach look&learn. Szkolenia prowadzone są przez międzynarodową kadrę trenerską Davines. Colour Ambassador jest wieloetapowym systemem edukacji w zakresie zaawansowanych technik koloryzacji.

 

 

szkol w twoim salonieSZKOLENIE W TWOIM SALONIE
Aby cały Twój zespół fryzjerów mógł uczestniczyć w szkoleniu, chętnie przeprowadzimy je w dogodnym czasie u Ciebie w salonie. Pozwoli to wszystkim pracownikom salonu przyswoić wiedzę oraz przećwiczyć ją w praktyce na wybranych modelkach. Rozwiązanie szczególnie polecane dla dużych zespołów fryzjerów.

 

 

www.davines.com

Na podstawie materiałów Davines

 

 

30 mar 2015