Szkolenia fryzjerskie w McDonald Waterfall

Szkolenia fryzjerskie w McDonald Waterfall

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

imageMcDonald Waterfall oferuje szeroką gamę różnego rodzaju specjalistycznych kursów, szkoleń, warsztatów i seminariów fryzjerskich dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Stuart McDonald i Darren Waterfall to zespół doświadczonych i nagradzanych stylistów z ponad 35-letnim doświadczeniem, których łączy wspólna pasja zarówno do fryzjerstwa, jak i nauczania. Styliści szkolili się u jednych z najlepszych w branży fryzjerskiej, takich jak Vidal Sassoon i Wella, McDonald Waterfall pełni również rolę ambasadora firmy Schwarzkopf w Wielkiej Brytanii.

W ubiegłym roku firma McDonald Waterfall ufundowała, jako nagrodę główną za udział w seminarium, które odbyło się w Katowicach, kilkudniowy wyjazd do Wielkiej Brytanii. Poza atrakcjami turystycznymi wyjazd obejmował również trzydniowe szkolenie oraz sesję fotograficzną na jesień/zimę 2016.  Wzięła w nim udział zwyciężczyni Kinga Karch. Należę raczej do osób nieśmiałych, dlatego decyzja o wyjeździe stanowiła dla mnie pewnego rodzaju wyzwanie, ale i doskonałą przygodę, której na pewno nigdy nie zapomnę. Od zawsze lubiłam Wielką Brytanię, a ten wyjazd utwierdził mnie w przekonaniu, że jeszcze nieraz tam wrócę, jeśli tylko okoliczności pozwolą. Te trzy dni były najbardziej intensywnymi w przeżycia i nowe doświadczenia dniami, jakich mogłam doświadczyć w ostatnim czasie. Szkolenie było na bardzo wysokim poziomie, w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Bardzo żałuję, że było to tylko kilka dni, ponieważ chętnie nauczyłabym się znacznie więcej z zakresu strzyżeń i technik fryzjerskich oraz marketingu, zarządzania firmą i finansami. Jestem pod ogromnym wrażeniem szkolenia w McDonald Waterfall, dlatego mogę polecić wszystkim warsztaty z udziałem właścicieli – mówi Kinga Karch.

Aby skorzystać z szansy wygrania wycieczki do Wielkiej Brytanii i możliwości uczestniczenia w indywidualnym szkoleniu w jednym z salonów fryzjerskich  McDonald Waterfall, wystarczy wziąć udział w szkoleniu, które odbędzie się podczas targów Uroda w Gdańsku, w dniach 8/9 października 2016, oraz Festiwalu Fryzjerskiego w Katowicach w dniach 26/27 listopada 2016.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.mcdonaldwaterfall.com oraz stronie FB McDonaldWaterfall Education. Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o zgłoszenie mailowe: info.int@mcdonaldwaterfall.com oraz kontakt z organizatorami targów.

Na podstawie materiałów McDonald Waterfall

 

20 lip 2016