Szkolenie Akademii Zarządzania Salonami Urody

Szkolenie Akademii Zarządzania Salonami Urody

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

szkolenia-akademia_zarzadzania_salonami_urodyW lutym w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie w ramach, zainicjowanej przez Versum, Akademii Zarządzania Salonami Urody. Tym razem spotkanie poprowadzi trener biznesu Marta Fiłoń.

Nowy kurs Akademii Zarządzania będzie poświęcony sprzedaży i marketingowi usług beauty. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak zwiększać sprzedaż i zdobywać nowych klientów, prowadzić skuteczne akcje promocyjne salonu, czy budować autorytet eksperta. Zdobędą również praktyczne umiejętności oraz zapoznają się z technikami zwiększania częstotliwości wizyt, sprzedaży voucherów, czy zachęcania do kolejnych zamówień.

Swoją wiedzą podzieli się Marta Fiłoń, doświadczony szkoleniowiec z zakresu sprzedaży usług oraz produktów salonu i spa, marketingu czy motywowania pracowników.

Pomysłodawcą i organizatorem Akademii Zarządzania Salonami Urody jest system Versum, który już wcześniej uruchamiał bądź patronował przedsięwzięcia edukacyjne dla branży hair & beauty. Można tu wspomnieć m.in. o edukacyjnym blogu Akademia Versum, czy najnowszej książce Iwony Marhulets „Poradnik Fryzjera”.

Szkolenie Techniki sprzedaży i marketing usług beauty odbędzie się w Warszawie, 12 lutego 2016 r.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie Akademii Zarządzania.

Szczegóły

Więcej o organizatorze na: www.versum.pl

Na podstawie materiałów Versum

20 sty 2016