Szkolenie Look&Learn marki Londa Professional

Szkolenie Look&Learn marki Londa Professional

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Szkolenie Look&Learn marki Londa ProfessionalDruga połowa października ubiegłego roku upłynęła pod hasłem wyjazdowego szkolenia Look&Learn marki Londa, współorganizowanego z hurtownią kosmetyków AMA. Podobnie jak w latach ubiegłych, klienci marki Londa Professional zostali zaproszeni na dwudniowy wyjazd szkoleniowy, wypełniony kreatywną i twórczą atmosferą. Podczas inspirujących pokazów, zaprezentowane zostały najnowsze kolekcje marki.

Pełne pasji wyjazdowe szkolenie Look&Learn, współorganizowane przez markę Londa Professional i Hurtownię Kosmetyków AMA odbyło się w dniach 18-19 października, w malowniczym Zamku w Baranowie Sandomierskim. Okazją do jego organizacji stały się najnowsze trendy, stworzone przez markę. Londa Professional, organizując szkolenia i pokazy, wychodzi z założenia, że sztuka tworzona jest wprost na naszych oczach. Jak zawsze domeną wyjazdów Look&Learn są niesamowite stylizacje prezentowane przez instruktorów Studia Wella, kreatywna afmosfera oraz dobra zabawa. Tematem przewodnim były kierunki Londa Professional 2015, czyli trendy w sezonie wiosna/lato i jesień/zima, w tym niesamowita najnowsza kolekcja Electra Magic, czerpiąca inspiracje ze świata mody, architektury oraz nowoczesnych technologii. Trend łączy graficzną strukturę cięć z wprowadzeniem do koloryzacji rozjaśnionych odcieni. Każdy ruch głową tworzy efekt spersonalizowanej gry światła i cienia, dającej niesamowite wizualne rezultaty oraz lśniące odbicia, inspirowane niesamowitym sposobem, w jaki światło załamuje się przez kryształ.

W programie szkolenia znalazł się pokaz strzyżenia, koloryzacji, upięć oraz stylizacji. Na scenie wystąpili instruktorzy Studia Wella: Łukasz Rutkowski, Anna Cagiel-Babiuch, Aleksandra Naduk, Mariusz Gola i Katarzyna Moskwa. W przyjemnej atmosferze, pełnej nie tylko edukacji i inspirujących pokazów, ale też dobrej zabawy, fryzjerzy mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w szybki i niezwykle efektywny sposób. Po szkoleniu fryzjerzy wraz z właścicielem Hurtowni Kosmetyków AMA Januszem Wojtalą zwiedzili zamek zamku i zbrojownię, a także zjedli wspólnie wystawną kolację w Restauracji Magnackiej.

Na podstawie materiałów Orbico

 

11 sty 2016