Szkolenie w AK Academy

Szkolenie w AK Academy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

img998Po raz kolejny w AK Academy w Legnicy odbędzie się szkolenie pod okiem najlepszych instruktorów.

Już w lipcu reprezentująca akademię Palmer&Company International Greta Maroino poprowadzi kurs 9 Days Boot camp – Stage 2. Szkolenie dla fryzjerów, którzy chcą więcej: więcej czasu, więcej detali, większego rozwoju.

Stage 2 skupia się na podstawowych kształtach w kole. Każdy dzień będzie opierał się na trzech fundamentalnych technikach: linia, stopniowanie, warstwy. Rozkładając na czynniki pierwsze wszystkie techniki pokażemy jak, kiedy i dlaczego należy ich używać.

Kurs skupiać się będzie na projektowaniu i budowaniu fryzury dzięki kontroli ciała i balansu. Wykłady połączone z praktycznymi demonstracjami pozwolą zrozumieć metody i techniki, na których bazujemy.

Pomożemy Ci dostrzec swoje błędy, eliminując je, a rozłożony na etapy program oraz workshop pod okiem instruktora wydobędzie wszystkie Twoje zdolności, z których nauczysz się korzystać. Zyskasz pewność siebie jako stylista, a nasze porady wprowadzą Cię w tematykę biznesową, dzięki którym możesz stać się jeszcze lepszym przedsiębiorcom.

Kształć się pod okiem najlepszych! Więcej informacji na stronie oraz pod nr telefonu 795-666-782.

Na podstawie materiałów AK Academy

 

08 mar 2019