Szkolenie z Akademią Mazella&Palmer

Szkolenie z Akademią Mazella&Palmer

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

PLAKAT DYNAMICS OF CUTTINGnanoweszkolenieMazella&Palmer to akademia, której nie trzeba przedstawiać. Prostota i perfekcyjność jest ich domeną, a motto „not just how to cut hair but why” to tajemnica, którą chce poznać każdy stylista.

Z tej szansy skorzystali uczestnicy kursu „Methodology”, który niedawno odbył się w AK Academy w Legnicy. Instruktor i gość specjalny Dove Palmer zagwarantował grupie intensywny, trudny warsztat, który okazał się wyzwaniem dla biorących w nim udział stylistów. Jednak fantastyczna atmosfera, integracja i pomoc zespołu AK Academy stale czuwających nad przebiegiem szkolenia sprawiły, że okazało się ono ogromnym sukcesem!

Już 24 listopada chętni dostaną kolejną szansę sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas pierwszego z trzech etapów modułu „Dynamics of cutting” z akademią Mazella&Palmer. „Level brązowy” będzie intensywną przeprawą przez wizualne zrozumienie kształtu, warstw, technik oraz skupieniem się na gradacji, liniach i formach, które zapewnią perfekcyjne strzyżenie.

Tym razem pierwszy raz w Polsce Mazella&Palmer reprezentować będzie dr. do spraw globalnej edukacji Greta Maroino. Jej niezwykły talent, charyzma oraz zdumiewające umiejętności doceniają styliści, których edukuje w wielu krajach. Wysoki poziom, jaki oferują obie akademie, będzie doskonałym sprawdzianem.

Program „Dynamics of cutting, level bronze” zawiera:

trzy dni kursu pod okiem instruktora Mazella&Palmer
opiekę tłumacza
zakwaterowanie w dniach 24-26 wraz ze śniadaniem
lunch podczas szkolenia
uroczystą kolację integracyjną z instruktorem szkolenia
profesjonalne główki treningowe ze statywem
produkty do stylizacji włosów
dyplom ukończenia poziomu brąz
uroczystą ceremonię na zakończenie szkolenia

Informacje i zapisy: tel. 795 666 782 oraz e-mail: kontakt@agatakowalska.pl

www.agatakowalska.pl

Na podstawie materiałów AK Academy

10 wrz 2018