Szkolenie z londyńską Akademią McDonaldWaterfall

Szkolenie z londyńską Akademią McDonaldWaterfall

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Firma BIOAR zaprasza na szkolenie z kreatywnych cięć ze stylistami prestiżowej Akademii McDonaldWaterfall z Londynu.

Szkolenie obejmuje 3 dni, za które uczestnik płaci 1800 zł netto.

Miejsce spotkania to Hotel Hilton w Warszawie, gdzie uczestnicy w komfortowych warunkach odbędą szkolenie w terminie 5–7 marca 2017.

Za pobyt w hotelu uczestnika szkolenia – tzn. nocleg, wyżywienie, salę szkoleniową oraz materiały niezbędne do przeprowadzenia szkolenia koszty ponosi firma BIOAR.

Uczestnik zabiera ze sobą tylko pozytywne nastawienie, dobry humor i swoje narzędzia pracy: nożyczki, suszarka, prostownica, spinki itd.

Szczegółowe informacje: tel. 792 233 233, 733-306-073

www.bioar.pl

CIĘCIA KREATYWNE – szkolenie na poziomie średnio zaawansowanym

Cel szkolenia:
– zapoznanie się z zasadami kreowania fryzur opracowanych przez McDonaldWaterfall,
– przedstawienie nowego podejścia do klasycznych kształtów fryzur,
– przedstawienie podstawowych technik strzyżenia oraz zasad cięcia włosa,
– przekazanie praktycznej wiedzy – demonstracja strzyżeń,
– wyjaśnienie terminologii fryzjerskiej,
– przekazanie cennych wskazówek do wykorzystania w salonie,
– szkolenie przeznaczone jest dla fryzjerów posiadających doświadczenie na poziomie NVQ 3 i szukających nowego wyzwania,
– szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych stylistów: Stuart McDonald oraz Darren Waterfall.

Czas szkolenia: 3 dni, od godz. : 10:00-17:00 (z godzinną przerwą obiadową).

Zawartość szkolenia:
– powerpoint prezentacje (dotycząca technik strzyżenia oraz najnowszej kolekcji fryzur),
– demonstracja strzyżeń,
– sesja robocza ze stylistami McdonaldWaterfall,
– przedstawienie produktów firmy Insight,
– dyskusja z uczestnikami szkolenia,
– rozdanie certyfikatu ukończenia szkolenia.

Akademia McDonaldWaterfall została założona w 2014 r. przez zespół doświadczonych i nagradzanych stylistów-trenerów z Wielkiej Brytanii: Stuart McDonald i Darren Waterfall. Akademia współpracuje z renomowanymi uczelniami brytyjskimi, miedzy innymi z Glasgow College. Styliści Akademi zostali wyszkoleni przez jednych z najlepszych jak Vidal Sassoon i Wella, z którymi współpracowali przez wiele lat i dla których prowadzili szkolenia. Ponadto współpracowali z takimi ikonami fryzjerstwa jak: Tim Hartley, John Frieda, Patrick Cameron, Trevor Sorbie, Bruce Mansfield czy Mark Hayes. W chwili obecnej Akademia McDonaldWaterfall pełni rolę ambasadora firmy Schwarzkopf na terenie Wielkiej Brytanii.

McDonaldWaterfall to nowoczesna i wybiegająca w przyszłość Akademia, która stawia sobie za cel podwyższanie standardów fryzjerstwa i wyznaczanie nowych punktów w tej branży. Koncepcją szkoleń/kursów jest przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie, wiedzy, która pozwoli na podniesienie standardu pracy i możliwości zdobycia rynku. Szkolenia przygotowane są dla wszystkich noszących w sobie pasję do fryzjerstwa i są wyrazem kreatywności inspirowanej sztuką. Szkolenia są zaprojektowane tak, by rozwinąć umiejętności kreowania najnowszych fryzur zgodnych z nadchodzącymi trendami w modzie, sezon po sezonie. W swojej pasji fryzjerskiej styliści akademii kierują się prosta filozofią: FRYZJERSTWO BEZ OGRANICZEŃ. Ponieważ, fryzjerstwo jest sztuką samą w sobie, sztuką bez ograniczeń.

Metody strzyżenia Akademii opierają się na klasycznych technikach, wykorzystując bryły, linie i kształty, tak aby były jak najbardziej zrozumiale dla uczestników szkolenia. Akademia kieruje się indywidualizmem stylu oraz prostotą w technikach ścinania, które nigdy nie zawodzą i przynoszą niesamowite efekty – inspirują stylistów do kreowania odważniejszych fryzur, dają satysfakcję z pracy a przede wszystkim zadowolenie klienta.

 

Na podstawie materiałów Bioar


 

 

 

 

30 sty 2017