Versum zaprasza do Akademii Zarządzania

Versum zaprasza do Akademii Zarządzania

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Akademia ZarzadzaniaRusza Akademia Zarządzania Salonami Urody, czyli dedykowane szkolenia biznesowe dla właścicieli i menedżerów salonów. Inicjatorem kursu jest system Versum, a uczestników szkolić będzie jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów w branży hair&beauty – Iwona Marhulets.

Pierwsze ze szkoleń Akademii Zarządzania, które odbędzie się już w czerwcu w Warszawie, będzie miało jeden główny cel – pokazać, w jaki sposób zwiększać zyski salonu. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., jak planować przychody i kontrolować koszty czy jak zarabiać więcej na sprzedaży kosmetyków. Poznają również tajniki doskonałej obsługi oraz budowania trwałych relacji z klientem.

Planowane na jesień kolejne szkolenia poruszą natomiast tematykę budowania zespołów, motywowania pracowników, rozwiązywania konfliktów czy efektywnego wykorzystania czasu. Uczestnicy Akademii Zarządzania zyskają umiejętności, które pozwolą im stać się skutecznym i sprawnym menadżerem, czerpać przyjemność z zarządzania własną firmą i rozwijać biznes zgodnie ze swoimi planami oraz zamierzeniami.

Organizatorem szkolenia jest system Versum, który ma już na swoim koncie inne edukacyjne inicjatywy dla branży. Akademia Versum, którą uruchomiliśmy nieco ponad rok temu, przyciąga coraz większą ilość czytelników. Wiemy, że szczególnie chętnie zaglądają tam właściciele i menadżerowie salonów, poszukując interesujących wskazówek i nowych sposobów na usprawnienie swojego biznesu. Naturalnie więc, postanowiliśmy wyjść z Akademią w teren i zorganizować cykl szkoleń, na których uczestnicy poza cenną wiedzą otrzymają też możliwość konsultacji i szansę na wymianę doświadczeń z innymi menadżerami salonów – mówi Sebastian Maśka, jeden z właścicieli marki Versum.

Akademię Zarządzania Salonami Urody poprowadzi Iwona Marhulets, znany i ceniony trener branży hair&beauty. Iwona to coach z 23-letnim doświadczeniem. Przeszkoliła około 12 000 osób, w tym ponad 4 000 fryzjerów, kosmetyczek, właścicieli i menedżerów salonów fryzjersko-kosmetycznych. W 2013 roku prowadziła telewizyjne „SALONOWE REWOLUCJE”, aktualnie opracowuje teksty edukacyjne dla Akademii Versum oraz magazynów branżowych.

Pierwszy kurs w ramach Akademii Zarządzania Salonami Urody odbędzie się 16 i 17 czerwca w Warszawie. Więcej informacji o programie oraz zapisy na stronie: http://strona.versum.pl/szkolenie-mav

Chcesz lepiej zarządzać swoim salonem? Zapisz się do Akademii Zarządzania.
www.versum.pl

Na podstawie materiałów Versum

28 maj 2015