Zaremba International Academy: Kursy fryzjerskie – Nauka zawodu

Zaremba International Academy: Kursy fryzjerskie – Nauka zawodu

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

DSC_0470Kursy fryzjerskie – Nauka zawodu skierowane są do osób bez doświadczenia.

Gwarantują naukę, po ukończeniu której można podjąć pracę jako fryzjer lub otworzyć własny salon (nauka zakończona państwowym egzaminem czeladniczym).

 

 

 

 

RODZAJE KURSÓW

Kurs 2,5-miesięczny

Kurs dedykowany jest osobom bez doświadczenia, które dysponują niewielką ilością czasu, a chcą zacząć jak najszybciej pracę w zawodzie fryzjera.

W programie: zabiegi pielęgnacyjne, modelowanie i stylizacja, strzyżenia damskie, strzyżenia męskie, klasyczne upięcia. Praca na główkach treningowych i klientach salonu fryzjerskiego.

Terminy rozpoczęcia kursów: 9.07.2018, 1.10.2018

Kurs ok. 7,5-miesięczny

Oferta skierowana jest do osób, które chcą zdobyć zawód fryzjera-stylisty i zaraz po skończeniu nauki otworzyć swój własny salon lub podjąć pracę w salonie fryzjerskim.

Kurs obejmuje wszystkie zagadnienia fryzjerskie konieczne do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Kurs zakończony państwowym egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej.

Terminy rozpoczęcia kursów: 9.07.2018, 1.10.2018

Kurs 12,5-miesięczny

Kurs dedykowany osobom, które mogą poświęcić więcej czasu na praktykę. Jest ona niezwykle istotna, bowiem czyni nas Mistrzami w tym zawodzie.

Dłuższa praktyka w prawdziwym salonie fryzjerskim da Ci większą pewność siebie i obycie się z prawdziwymi klientami – ich problemami, pytaniami, tym czego oczekują od Ciebie jako fryzjera. Kurs zakończony państwowym egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej.

Terminy rozpoczęcia kursów: 9.07.2018, 1.10.2018

Kurs roczny zaoczny

Kurs dedykowany osobom, które pracują, ale dodatkowo chcą nauczyć się nowego zawodu lub zmienić zawód po wyuczeniu się na fryzjera. Jest to dobra opcja również dla młodych mam, które nie mogą zostawić dzieci i uczyć się codziennie oraz wszystkich tych, którym bardziej odpowiada system zaoczny.

Kurs obejmuje wszystkie zagadnienia fryzjerskie konieczne do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Zakończony jest państwowym egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej.

Terminy rozpoczęcia kursu: 14.07.2018, 6.10.2018

Zapisy i informacje: tel. 605 828 158

www.zaremba-academy.com

Na podstawie materiałów Zaremba International Academy

23 kw. 2018