14. Festiwal Hair Fair

autor: just.tomasz | kategoria: wydarzenia

Sosnowiec, 15–16 listopada 2014

Wielkimi krokami zbliża się Festiwalowy Fryzjerski Weekend – Hair Fair w Expo Silesia w Sosnowcu. Jak co roku zapraszamy do udziału w wielkim, dobrze znanym święcie fryzjerów, stylistów, mistrzów… i wszystkich pasjonatów branży fryzjerskiej. Festiwal Hair Fair to impreza organizowana przez firmę WATS, dystrybutora marki Subtil, już po raz 14, a ta dobra tradycja jest gwarancją, że znów bardzo dużo będzie się działo!

Gwiazdy 
Tegoroczna edycja będzie przebiegała jak zwykle na bardzo wysokim poziomie, a to za sprawą jasno błyszczących Gwiazd, które zapowiedziały swoje pokazy na festiwalowej scenie głównej. Podczas Festiwalu obok niezaprzeczalnych autorytetów fryzjerskich, jak Tomasz Migdal, Robert Wypych czy zespół stylistów Berendowicz&Kublin, będziemy mogli podziwiać kunszt wielu polskich utalentowanych kreatorów. Ponadto w swoich programach wystąpią zespoły stylistów Subtil czy firmy Oyster. Tegoroczną Gwiazdą Festiwalu będzie zaproszony przez markę Subtil francuski stylista, którego nazwiska jeszcze na razie nie zdradzamy. Scena w sobotę będzie należała do uczniów szkół fryzjerskich – gdzie w Paradzie Szkół młodzież zaprezentuje swoje osiągnięcia na deskach prawdziwej dużej sceny!

Mistrzostwa 
Oprócz obfitującej w niecodzienne pokazy sceny głównej, odwiedzający targi będą mogli oglądać także zmagania konkursowe mistrzów i uczniów fryzjerstwa. Poza tradycyjnym już Pucharem Śląska rozegrany zostanie także konkurs Top City dla doświadczonych już stylistów oraz dla uczniów zawodu. Ponadto zaplanowano także Mistrzostwa zdobienia paznokci (Centrum Vellp Ewa Żabińska-Lubowiecka) i makijażu ekstrawaganckiego (Artis Anna Bogdziewicz) oraz Mistrzostwa w body paintingu i makijażu permanentnym Linel (Linel – Monika Wiśniewska).

Pasaż wystawienniczy 
Niezmiennie od lat Festiwal Hair Fair to ogromna oferta firm działających w branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Pasaż stoisk wystawienniczych z całym wachlarzem produktów: od kosmetyków, poprzez akcesoria i sprzęt fryzjerski, po meble oraz branżowe wydawnictwa profesjonalne, gwarantuje każdemu profesjonaliście dokonanie atrakcyjnych zakupów i skorzystanie ze specjalnych promocji przygotowanych właśnie na targi.

Prelekcje, warsztaty, szkolenia 
Podczas dwóch targowych dni nie zabraknie także aspektów edukacyjnych. W ramach kongresu organizatorzy proponują warsztaty, wykłady, prelekcje, pokazy, a także bardzo doceniane w ubiegłych edycjach Warsztaty z Gwiazdą, czyli prestiżowe, kameralne szkolenie z treningiem praktycznym dla wybranej grupy polskich stylistów prowadzone przez francuskiego stylistę – gwiazdę Festiwalu.

Zapisy na Warsztaty już trwają (festiwal@wats.pl lub 601 313 515), a ilość uczestników ograniczona jest do kilkunastu osób.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej, gdzie na bieżąco publikowane są aktualności i ważne informacje:

www.festiwalfryzjerski.pl

Znajdź nas na Facebooku! Wygrywaj darmowe wejściówki!

www.facebook/HAIR.FAIR.BEAUTY.FAIR

Na podstawie materiałów Organizatorów

27 lis 2014