19. edycja Festiwalu Hair Fair

19. edycja Festiwalu Hair Fair

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Festiwal Hair Fair B24 — kopiaSetki polskich i zagranicznych wystawców, inspirujące spotkania, konkursy i pokazy, darmowe warsztaty oraz wiele nowości targowych. Cała fryzjerska rodzina ponownie zintegruje się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Już dziś organizatorzy zapowiadają wiele zmian na korzyść zwiedzających, a część barberska, której prekursorem są katowickie targi, mocno się rozwinie.

Dla kogo?

Targi dedykowane są fryzjerom aktywnie pracującym, osobom uczącym się zawodu i wszystkim pasjonatom tej dziedziny sztuki. Wystawcy, mocno zaangażowani w promocję swoich produktów, mają niecodzienną okazję spotkania się ze swoimi klientami, porozmawiania o produktach oraz nowościach i tym samym zaproszenia do świata swojej marki. Fryzjerzy niezwykle cenią takie spotkania, które w festiwalowej atmosferze budują przywiązanie i pozwalają na nawiązanie relacji na wiele lat.

Co w programie?

To szansa na wymianę doświadczeń i skorzystanie z bezcennych porad edukatorów. Tegoroczna edycja Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair to niezwykłe doświadczenie inspiracji, nowości branżowych oraz sztuki fryzjerskiej na prawdziwie mistrzowskim poziomie.

Dwa dni, jedno miejsce, kilkanaście tysięcy sympatyków branży korzystających z porad, wyłapujących nowe trendy i techniki, by sprostać dynamicznie zmieniającym się gustom swoich klientów. Hair Fair już dziś zapowiada m.in.:

Ponad 200 pozycji programowych w Wydarzeniach Towarzyszących

Academy Day – bogaty program szkoleniowy pokazów look & learn, które cieszą się dużym zainteresowaniem festiwalowej publiczności, przygotowane przez czołowe polskie akademie fryzjerskie. To niesamowite wydarzenie edukacyjne i artystyczne tworzone jest przy współpracy z portalem fryzjerzy.com. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich uczestników targów na całodzienne prezentacje wiodących akademii fryzjerskich.

Parada Szkół – pokazy uczniów szkół fryzjerskich, które co roku zrzeszają młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. Z ogromną pieczołowitością i zaangażowaniem uczniów i nauczycieli pokazy przygotowywane są z roku na rok na wyższym poziomie!

Edukacyjne Sceny Techniczne Edu Stage & Barber Stage – po raz pierwszy na targach Hair Fair zapraszamy wszystkich pasjonatów fryzjerstwa męskiego. Galaktyka Barber: to specjalna strefa, w której przez dwa dni targów Hair Fair odbywać się będą atrakcyjne pokazy sztuki barberskiej. Przez całą sobotę i niedzielę mistrzowie i kreatorzy trendów będą dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, łącząc teorię z praktyką.

Scena Główna Show & Artist – centrum targów Hair Fair jak co roku stanie się Scena Główna, na której odbędą się wyjątkowe pokazy i prezentacje z najlepszymi postaciami nowoczesnego fryzjerstwa w rolach głównych. To tu będzie miał miejsce wyjątkowy spektakl łączący w widowiskowy sposób fryzjerstwo, modę i make-up. Wystąpią gwiazdy światowego fryzjerstwa, m.in.: Maciej Maniewski, Antonio Bilancio, Team Medalistów Mistrzostw Świata OMC 2018 Paris, Robert Wypych, Adam Szulc, Lucjan Szajbel, Piotr Staszewski, Cotril Team, Emmebi Italia Team.

Edukacja zaawansowana – warsztaty i pokazy step by step, niezwykle merytoryczne, prowadzone w osobnych salach warsztatowych, w małym gronie uczestników są z reguły największym źródłem wiedzy! Zapraszamy na warsztaty z medalistami Mistrzostw Świata, edukatorami najlepszych marek fryzjerskich, znanymi w Polsce i za granicą instruktorami.

Obiekt godny gwiazd – najatrakcyjniejsza w Polsce hala wystawiennicza, z setkami marek fryzjerskich, promocjami na stoiskach wystawców oraz nowościami w branży fryzjerskiej, stanie się centrum wydarzeń oraz wielkim świętem każdego fryzjera!

Jedyne takie Mistrzostwa w Polsce – Top City CMC CAT Poland

Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City – Top City to tradycja sięgająca niemal 20 lat. Pierwsi mistrzowie zdobywający tytuły na Top City obecnie już cieszą się uznaniem środowiska fryzjerskiego oraz sukcesami swoich podopiecznych. Ta pokoleniowa tradycja startów łączy mistrzów i nauczycieli ze swoimi uczniami. Edukatorzy, którzy dzisiaj przygotowują zawodników do Top City, kiedyś sami w nich startowali…

Każdy rok przynosi zmiany w Mistrzostwach. Organizatorzy sięgają po nowości, aktualne trendy na światowych konkursach, inspirują się pomysłami zgłaszanymi przez Was – aktywnych fryzjerów, czerpią z doświadczeń Polskiej Kadry Fryzjerskiej, a także podążają za fryzjerską modą.

Rozwijając rangę i prestiż Mistrzostw Top City, w tym roku organizatorzy dają po raz pierwszy możliwość wystartowania w konkurencjach Federacji CMC. Część barberska Top City obejmie konkurencje OLD SCHOOL CMC CAT oraz SALON LOOK CMC CAT.

Na uczestników czeka 7 kategorii startowych: JUNIOR Wedding Young, JUNIOR Bob i jego wariacje, JUNIOR Crazy Razor oraz SENIOR MASTER Flower Women, SENIOR Wedding, SENIOR CMC CAT Polska Old School, SENIOR CMC CAT Polska Salon Look.

Zgłoszenia zawodników: od września wyłącznie przez stronę www.festiwalfryzjerski.pl – strefa zawodnika.

Lista atrakcji wciąż rośnie, niemal każdego dnia pojawiają się nowe tematy i propozycje. Warto śledzić na bieżąco, co przyniesie 19. Festiwal i Targi, zaglądając na stronę internetową www.festwialfryzjerski.pl, a także na fanpage na Facebooku.

Bilety do nabycia online: www.bilety24.pl, www.festiwalfryzjerski.pl

Na podstawie materiałów Organizatora

20 wrz 2019