2. Hair Forum Poland – coraz większe, coraz lepsze…

2. Hair Forum Poland – coraz większe, coraz lepsze…

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Bogate merytorycznie, doskonałe pod względem oferty produktowej, pełne niezapomnianych wrażeń, emocji i atrakcji. Tak w skrócie można opisać kolejną już edycję imprezy dla branży fryzjerskiej Hair Forum Poland. Jak było? Oto krótkie podsumowanie.

OBIECUJĄCY PROGRES
Z wielką radością możemy ogłosić, iż druga edycja targów Hair Forum Poland zakończyła się sukcesem – zarówno pod względem frekwencji zwiedzających, satysfakcji naszych wystawców, jak też zadowolenia i aktywności uczestników kongresów i konkurencji mistrzowskich. Miło nam poinformować, iż odnotowaliśmy wzrost powierzchni wystawienniczej o prawie 30 proc. a tegoroczną imprezę i towarzyszące jej targi BEAUTY FORUM & SPA odwiedziło łącznie ponad 15 tysięcy osób – profesjonalistów i pasjonatów branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Trendy, nowości prezentowane przez wystawców, atrakcyjny program merytoryczny Hair Artists Congress, zapierające dech w piersiach pokazy na scenie Hair Show Point oraz ambitne konkurencje mistrzowskie – to wszystko towarzyszyło nam podczas targów Hair Forum Poland w dniach 26‒27 września w Warszawie.

NAUKA, NOWOŚCI, WARSZTAT
Bogaty i zróżnicowany program seminariów, przygotowany we współpracy merytorycznej z portalem Eductum.pl, przyciągnął tłumy. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy dzielili się swoją wiedzą na zlokalizowanej w hali wystawienniczej scenie. W sobotę odbyły się także warsztaty dla nauczycieli fryzjerstwa, które spotkały się z dużym zainteresowaniem.

PRWADZIWA SZTUKA!
Wyjątkowe pokazy i prezentacje z pogranicza fryzjerstwa i sztuki odbywały się przez cały targowy weekend na scenie HAIR SHOW POINT. To właśnie tu popis swoich umiejętności dali najlepsi specjaliści i wybitne autorytety branży: Yusuf Degerli i Kamil Turlej (American Crew); Valentina Leonardi i Maurizio Isopi (Emme Diciotto); Joanna Zaremba (Zaremba International Academy); Patrycja i Vova Gnatyshyn (Gnatyshyn Academy); Roman Romić (Barberian Academy & Barber Shop); Cech Fryzjerów Warszawa, Maciej Wróblewski, Hanna Ryszytło, Anna Dorosz (Keratin); Paola Barattini, Fabio Colucci (Mash up Academy); Michał Krzyszycha (Macadamia Professional); Marta Robak, Agata Kowalska, Joanna Cicierska-Bajor, Włodzimierz Białkowski, Marek Bohdziewicz (Grupa artystyczna Kaaral); Franck Perez, Rafał Krajewski (Moroccanoil); Jakub Ziemirski, Anna Ptak (#1 Creative Team); Jose Ramon Cordero, Prometeusz Perez, Juan Francisco Isadoro (KOSSWELL XXL HAIR SHOW); Maria Korzeniowska (Goldwell); Jordam i Slim (Olaplex).

Podczas widowiskowych pokazów fryzjerskich wystąpiło aż 301 osób!

MISTRZOWIE NA PODIUM
Mistrzostwa i konkursy towarzyszące imprezie zwabiły najlepszych profesjonalistów i adeptów sztuki fryzjerskiej. W sumie w konkurencjach mistrzowskich wzięło udział 44 uczestników. Relacje z wszystkich konkurencji oraz nazwiska laureatów znajdziesz na naszej stronie internetowej www.hair-forum.com.pl i w magazynie BEAUTY FORUM.

 

Na podstawie materiałów Hair Forum Poland

17 październik 2015