20 lat minęło! – Uroda Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

20 lat minęło! – Uroda Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Zapraszamy serdecznie do Gdańska na Jubileuszowe 20. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda. Impreza odbędzie się w dniach 7–8 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo. Uroda to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w północnej Polsce.

Uroda, mimo że już pełnoletnia, wciąż rośnie. Ubiegłoroczna edycja wy-darzenia zanotowała 20% wzrost zarówno w liczbie marek i firm (320), jak i odwiedzających gości (8 tysięcy) oraz potwierdziła stały rozwój imprezy. URODA TO PO PROSTU PIĘKNE TARGI!

Tegoroczna odsłona będzie wyjątkowa i rekordowa pod każdym względem! Po raz pierwszy oddajemy do Państwa dyspozycji 3 hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m², po raz pierwszy zapraszamy na międzynarodową premierę konkursu fryzjerskiego. W programie Targów znajdą Państwo łącznie ponad 50 fantastycznych wydarzeń. Wart uwagi jest z pewnością organizowany już po raz trzeci DZIEŃ FRYZJERA. Zobaczyć można będzie autorskie pokazy mistrzów fryzjerstwa z Włoch i Rosji reprezentujących Confederation Mondiale Coiffure, a także barberingu w wykonaniu Barber Expert Academy, odbędą się także trzy konkursy fryzjerskie, które zakończy uroczysta Gala wręczenia nagród.

URODA 2017 Premiera
MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA WE FRYZJERSTWIE POLSKA BEAUTY AWARDS. Konkurs odbywa się pod egidą międzynarodowej organizacji (Confederation Mondiale Coiffure), a obejmuje kategorie: fryzjerstwo damskie – fryzura wieczorowa EVENING STYLE, fryzura ślubna BRIDAL STYLE, modne strzyżenie z modelowaniem SALON LOOK oraz fryzjerstwo męskie – strzyżenie z modelowaniem OLD SCHOOL. Laureaci Mistrzostw kwalifikują się do kadry narodowej Polski, która będzie uczestniczyła w Mistrzostwach Europy CMC we Włoszech w 2018 roku. Zapraszamy do udziału!

URODA 2017 Dzień Fryzjera
DZIEŃ FRYZJERA, projekt organizowany wspólnie z Pomorską Izbą Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Poprzednie edycje wydarzenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród uczestników zmagań konkursowych, jak i gości odwiedzających Targi. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej ciekawie. Zapraszamy do udziału w trzech konkursach: 11. Konkursie Fryzjerskim HAIR DESIGN, 53. Wojewódzkim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego oraz Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim GDAŃSK HAIR CUP 2017.

DZIEŃ FRYZJERA to świetna okazja do poszukiwania inspiracji, trendów i doskonalenia swoich umiejętności. Podczas wydarzenia odbędą się pokazy trendów na sezon 2017/2018. To także doskonałe miejsce na zrobienie zakupów – atrakcyjna oferta kosmetyków i sprzętu fryzjerskiego prezentowana przez wystawców w hali specjalnie przeznaczonej dla branży fryzjerskiej.

Po raz kolejny odbędzie się akcja „Czesanie za uśmiech”, która ma na celu wsparcie podopiecznych jednego z trójmiejskich hospicjów, a jednocześnie promocję młodych talentów fryzjerskich i szkolnictwa zawodowego branży. Uczniowie szkół zawodowych w zamian za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek będą czesali chętne osoby.

URODA 2017 Strefa Barberingu
Po ubiegłorocznym sukcesie na Targach ponownie zagości STREFA BARBERINGU, gdzie prezentowane będą kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu. Ekspozycji towarzyszyć będą m.in. liczne pokazy oraz warsztaty.

URODA 2017 Ekspozycja, goście branżowi i indywidualni
Impreza w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie, w tym roku jej powierzchnia powiększy się z dwóch do trzech hal Centrum AMBEREXPO. Na stoiskach targowych prezentowana jest najnowsza oferta producentów i dystrybutorów kosmetyków zarówno profesjonalnych, jak i tych do użytku domowego, a wśród nich kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci. Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale również są licznie odwiedzane przez klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku. Sektor branżowy, czyli warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów, w doskonały sposób przenika się z prezentacjami, poradami dla wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów to okazja do wypróbowania nowych kosmetyków, a także możliwość dokonania zakupów po promocyjnych cenach.

URODA 2017 Konkursy, mistrzostwa, pokazy, warsztaty
Ofertę przygotowaną przez wystawców uzupełnia niezwykle bogaty i ciekawy program imprez towarzyszących. Planowane jest PONAD 50 wydarzeń, począwszy od międzynarodowych konkursów i mistrzostw (makijażu i wizażu, fryzjerskich, zdobienia paznokci), kongresów (wizażu, podologii), seminariów, certyfikowanych szkoleń i warsztatów, po wiele pokazów, prezentacji i porad specjalistów. Szczegółowy program Targów można znaleźć na www.urodatargi.pl.

URODA 2017 Kup bilet już dziś!

www.urodatargi.pl

Jednodniowy – 15 zł, dwudniowy – 25 zł. Goście branżowi – wstęp bezpłatny po zarejestrowaniu się.

Zapraszamy na nasz oficjalny funpage na Facebooku: https://www.facebook.com/TargiUroda/

Na podstawie materiałów MTG

06 wrz 2017