Akademia Sassoon zaprezentuje się podczas Salon International 2018

Akademia Sassoon zaprezentuje się podczas Salon International 2018

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

HJ Salon International 2017Na jednych z największych targów branży fryzjerskiej – Salon International, nie może zabraknąć prestiżowej Sassoon Academy. Styliści tej akademii tworzą projekty, które niezmiennie zachwycają odbiorców na całym świecie. W tym roku podczas londyńskich targów zaprezentują swoją najnowszą kolekcję AW18 13 i 14 października 2018 roku.

Zespół kreatywny akademii, którym kieruje Mark Hayes, podzieli się z publicznością stylizacjami i technikami ze swojej kolekcji fryzur. Każda kolekcja Sassoon opiera się na przemyślanym temacie, odwołuje się do mody, kultury ulicy i trendów społeczno-ekonomicznych, a także do fotografii, sztuki czy architektury. Zawsze inspiruje i ekscytuje, łączy precyzyjne techniki strzyżeń i kreatywne koloryzacje.

Jayne Lewis-Orr, executive director w Salon International, mówi: Zespół Sassoon tworzy jedne z najbardziej ekscytujących pokazów na świecie. To pionierzy, którzy prezentują innowacyjną i precyzyjną sztukę fryzjerską, budząc zachwyt publiczności.

Pokazy:
Sobota, 13 października, godz. 14.45-16.00
Niedziela, 14 października, godz. 14.15-15.30

Cena: 81 £ + VAT (wejście wliczone jest w cenę)

Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 13–15 października 2018 r.

Aby zarezerwować bilety, odwiedź stronę www.salonshow.co.uk/tickets

Na podstawie materiałów Salon International 

07 sie 2018