Alternative Hair Show 2019 – nowa lokalizacja!

Alternative Hair Show 2019 – nowa lokalizacja!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

AHS 2019 — kopiaPo raz pierwszy w swojej historii to niezwykłe wydarzenie odbędzie się na targach Salon International.

Tony Rizzo, założyciel Alternative Hair Show, oraz Jayne Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy Salon International, ogłosili, że po raz pierwszy w 37-letniej historii Alternative Hair Show odbędzie się na Salon International, w ExCeL London. Audytorium ICC może pomieścić 3800 osób i dzięki jednemu z najlepszych światowych zespołów artystycznych odbędzie się tam międzynarodowy, inspirujący i rozrywkowy wieczór.

Jayne Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy Salon International, mówi: „Wspaniale jest móc zaprezentować Alternative Hair Show na Salon International. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspierać Tony’ego Rizzo w zwalczaniu białaczki i doceniamy wspaniałą pracę wykonaną nie tylko przez personel medyczny, ale także przez wiele osób oraz zespoły fryzjerskie i sponsorów branżowych, które sprawiają, że to wspaniałe wydarzenie odnosi sukces każdego roku. Salon International to centrum światowego fryzjerstwa dzięki wiodącym markom i kreatywnym talentom fryzjerskim. Alternative Hair Show to idealne uzupełnienie tego inspirującego spotkania”.

Alternative Hair to wspaniałe wydarzenie, które nieustannie pokazuje kunszt światowego fryzjerstwa. Tony Rizzo, założyciel Alternative Hair: „Jestem podekscytowany, że wprowadzamy Alternative Hair do Salon International. Jeśli chodzi o lokalizację, to myślę, że będzie to pewne udogodnienie dla wielu uczestników, którzy chcą odwiedzić Salon International w ciągu dnia i często przebywają w hotelach w okolicy. Dodajemy również globalny aspekt weekendowi, z naszymi międzynarodowymi zespołami artystycznymi i dużą liczbą uczestników konkursu Visionary Award. Nowe miejsce jest inspirujące i ekscytujące dla nas wszystkich”.

Anthony Mascolo, prezes Alternative Hair, dodaje: „To naprawdę świetny ruch! Będziemy w centrum wszystkiego, co dzieje się w weekend, ale dodamy również nowy wymiar targom Salon International. Jestem podekscytowany konkursem Visionary Award, dzięki któremu możemy pokazać nowe fryzjerskie talenty”.

Alternative Hair Show 2019 odbędzie się w niedzielę 6 października.

Dzięki międzynarodowemu zespołom stylistów zapowiada się na wieczór pełen ekscytacji, rozrywki i inspiracji.

Anne Veck – UK
Carlo Bay – Italy
Dmitry Vinokurov – Russia
HOB – UK
Ken Zhou – China Rudy Mostarda – Italy
Klaus Peter Ochs – Germany
Laszlo Hajas – Hungary
Marc Antoni – UK
Mikel Luzea – Spain
Saco – UK
Sanrizz – UK
Sassoon – UK
Tigi Creative Team – UK
Toni & Guy – UK

www.alternativehair.org

Facebook:  Alternative Hair Show

Instagram: @alternativehairshow

Twitter: @AltHairOrg

Salon International

5–7 października 2019, ExCeL London

www.salonshow.co.uk

Na podstawie materiałów AHS

 

29 maj 2019