Artègo Prestige Night

autor: just.tomasz | kategoria: wydarzenia

W dniach 26–27 kwietnia 2014 r. (podczas targów LOOK) w Poznaniu miało miejsce najgorętsze wydarzenie fryzjerskie tego roku. Gościem specjalnym uroczystości była jedna z najbardziej popularnych szwedzkich wokalistek – Velvet. Imprezę poprowadził świetnie wszystkim znany prezenter Marcin Prokop. Wieczór uświetniły pokazy kolekcji fryzur zainspirowanych najnowszymi trendami mody w wykonaniu Akademii Wierzbicki & Schmidt, Akademii Kawulok & Claudius, Akademii artègo oraz Polverini.

Tegoroczna, 3. edycja Artègo Prestige Night, była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń fryzjerskich tego roku. Iglicę (symbol MTP) udekorowano światłem, tworząc niesamowity oryginalny i nowoczesny wystrój. Unikalny klimat tworzyła przepiękna lustrzana kula wisząca nad sceną, która idealnie podkreślała charakter imprezy. Niesamowita gra świateł, profesjonalna obsługa, nowoczesna muzyka, wszystko to sprawiało, że klimat imprezy stał się bardzo prestiżowy. Oczywiście wieczór nie byłby tak udany bez Klientów artègo, którzy licznie, w ponad 500-osobowej grupie, przybyli do Poznania.

Część imprezy poświęconą pokazom rozpoczęły gwiazdy programu „Ostre cięcie” – Akademia Wierzbicki & Schmidt. Połączenie elementów klasyki: wybitny wokal artystki, który otworzył pokaz, dźwięk skrzypiec oraz profesjonalni tancerze, sprawiło, że nie można było oderwać wzroku od sceny. Uczesani przez W&S modele zaprezentowali świetnie wykonane stylizacje fryzur. Magię kolekcji podkreśliły również ciekawe stylizacje ubrań, które idealnie komponowały się z tematem pokazu. Profesjonalne cięcie, kolor oraz ułożenie każdej z fryzur świadczyły o zaprezentowaniu sztuki fryzjerskiej na najwyższym poziomie.

Zgromadzona publiczność z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem przyglądała się pokazowi Akademii Kawulok & Claudius. Styliści zaproponowali mroczne stylizacje, których inspiracją był świat wampirów i wilkołaków.

Dodatkową atrakcją sobotniej imprezy było wylosowanie wśród uczestników Artègo Prestige Night profesjonalnego ekspresu do kawy ufundowanego przez Nespresso oraz szkoleń w Akademii W&S.

Wszyscy Klienci artègo z niecierpliwością czekali na pokaz polskiej Akademii artègo, w skład której wchodzą: Wojciech Zieliński, Krzysztof Pajor oraz Marcin Machnicki. Akademia zadebiutowała na scenie z najnowszą kolekcją „Bi”. Styliści ukazali podobieństwa w strzyżeniu jak i w stylizacji włosów u kobiet oraz mężczyzn. Pokaz zaskoczył wszystkich widzów, gdyż stylizowani modele okazali się profesjonalnymi tancerzami. Połączenie tańca ze sztuką fryzjerską było trafionym pomysłem, publiczność oszalała z emocji i już w trakcie pokazu klaskała oraz wiwatowała. Niesamowita energia pokazu, a także profesjonalizm w strzyżeniu oraz stylizacji włosów fryzjerów artègo na pewno na długo pozostanie w pamięci niejednego uczestnika Artègo Prestige Night.

Ostatni pokaz należał do włoskiego zespołu Polverini. Nie zawiedli się ci, którzy oczekiwali na kolekcje z kreatywnym podejściem do stylizacji włosów. Unikatowe i niespotykane na co dzień cięcia oraz melanż barw wywołały zachwyt u publiczności. Pokaz Polverini wzbudził wiele pozytywnych emocji, które z pewnością zainspirowały niejednego fryzjera.

Po niezwykłych pokazach przyszedł czas na rozmowy, refleksje oraz dzielenie się spostrzeżeniami i doświadczeniem podczas pysznej kolacji. Uczestnicy Artègo Prestige Night mogli uwiecznić wspomnienia, korzystając z możliwości Fotobudki, która była oblegana przez cały, pełen wrażeń wieczór. Po krótkiej przerwie temperaturę tego wyjątkowego wydarzenia znacznie podniosła gwiazda wieczoru Velvet. Piosenkarka wykonała najpopularniejsze hity, przy których tłum oszalał. Wszyscy śpiewali i tańczyli, zatem nic dziwnego, że szampańska zabawa trwała do białego rana.

Następnego dnia uczestnicy odwiedzili targi LOOK, gdzie m.in. mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firm z branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Idea zorganizowania Artègo Prestige Night dla naszych Klientów zrodziła się z chęci dania fryzjerom możliwości oderwania się od codziennej pracy, znalezienia inspiracji, pozytywnej energii, wrażeń estetycznych czy udoskonalenia swojego zawodowego warsztatu. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, mógł poczuć się wyjątkowo, mając świadomość, że organizatorzy zadbali o potrzeby wszystkich zaproszonych gości. Niesamowite chwile z artègo na długo zostaną w pamięci uczestników tego spotkania. Bez wątpienia było to najważniejsze wydarzenie fryzjerskie tegorocznej wiosny, potwierdzające znaczącą pozycję marki artègo na rynku fryzjerskim. O takiej imprezie cała Polska będzie mówić jeszcze długo po jej zakończeniu. A dlaczego? Przekonajcie się sami, oglądając zarówno stylowe wideo, jak i galerię imprezy na stronie artegoprestigenight.pl.

www.artego.pl

Na podstawie materiałów artègo

09 lip 2014