Artègo Prestige Night – Soho Fashion Edition

Artègo Prestige Night – Soho Fashion Edition

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

APN 2016_ początekPrzygotowaliśmy dla naszych klientów szokujące doświadczenie, którego celem będzie pokazanie fryzjerstwa w industrialnym otoczeniu hali produkcyjnej. Zestawimy luksusowy wystrój z surowymi murami najmodniejszego miejsca Warszawy, którym obecnie jest SOHO Factory. ARTÈGO PRESTIGE NIGHT – SOHO FASHION EDITION odbędzie się 16 kwietnia w Warszawie i będzie to połączeniem fryzjerstwa z drobnym modowym akcentem.

W sobotę 16 kwietnia goście przyjeżdżają do jednego z trzech 4* hoteli. Po lunchu udajemy się wspólnie do SOHO Factory, gdzie przywita nas Marcin Prokop prowadzący ARTÈGO PRESTGE NIGHT.
Impreza rozpoczyna się trzema pokazami typu look&learn topowych akademii fryzjerskich i stylistów fryzur: International Academy Artègo, Atelier Rafała Potomskiego, Akademii Artègo Polska.
Po zakończeniu fryzjerskiej części odbędzie się prezentacja kolekcji strojów Roberta Kupisza, który będzie gościem specjalnym imprezy.

 

Następnie zasiądziemy do uroczystej kolacji, po której rozpocznie się część artystyczna naszego spotkania. Mocny, agresywny początek zapewni zespół ALL SOUNDS ALLOWED, a później będziemy bawili się przy muzyce na żywo i oraz setach DJ-skich.
17 kwietnia po śniadaniu pełni emocji i wspólnych przeżyć wrócimy do domów.

Oferta zakupu biletu to jedynie wpłata 599 zł. Oferta jest ważna do wyczerpania biletów. Bilety można nabyć u dystrybutorów marki artègo.

www.artego.pl

Na podstawie materiałów Artègo

08 marzec 2016