Bądź najlepszy dla świata i wygraj nagrodę o wartości nawet 10 000 zł

Bądź najlepszy dla świata i wygraj nagrodę o wartości nawet 10 000 zł

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Davines Bcorp 4Ostatnie dni zgłoszeń

Schronisko dla zwierząt w potrzebie, rodzina mieszkająca w trudnych warunkach, park wymagający rewitalizacji… Wokół nas jest wiele inicjatyw czekających na wsparcie. Teraz możemy na nie odpowiedzieć. Jeszcze tylko do końca stycznia klienci salonów fryzjerskich współpracujących z Davines mogą zgłosić swój pomysł, jak chcieliby pomóc. Na zwycięski projekt czeka nagroda o wartości 10 000 zł. Wygrywają także salony, z których zgłoszone zostaną trzy najlepsze projekty: zaproszenia na polskie i zagraniczne wydarzenia szkoleniowe Davines. 

Jak to działa? Fryzjer opowiada swojemu klientowi o konkursie „Bądź najlepszy dla świata”. Następnie klient wpisuje swój pomysł w formularzu zgłoszeniowym na stronie www.bcorpdavines.pl. Jury wybiera trzy projekty, które zostaną zrealizowane za kwotę 5000, 7500 oraz 10 000 PLN.
Dodatkowo, salony fryzjerskie, z których zgłoszone zostały zwycięskie projekty, zdobywają zaproszenia na polskie i zagraniczne wydarzenia szkoleniowe Davines. W puli nagród znajdują się zaproszenia do udziału w World Wide Hair Tour w Parmie we Włoszech, Hair on Stage w Warszawie lub szkoleniu z międzynarodowej kolekcji autorstwa Angelo Seminary w Akademii Davines w Warszawie. Ostatnim etapem konkursu będzie realizacja trzech zwycięskich projektów.

Skąd pomysł na konkurs?
– „Nazwaliśmy konkurs Bądź najlepszy dla świata, ponieważ mocno wierzymy w to, że takie jest nasze zadanie, każdego z nas osobno, ale też nas jako firmy. W Davines chcemy wykorzystywać biznes jako narzędzie do czynienia dobra, chcemy być pożyteczni” – podkreśla Marek Graniszewski z Davines. I dodaje – „Na co dzień działamy w sferze piękna, dostarczamy fryzjerom produkty i rozwiązania. Działamy także w sferze mody, realizując sesje zdjęciowe czy wspierając polskich projektantów i dbając o wizerunek modelek podczas pokazów. I to wszystko jest dla nas niezmiernie ważne, ale ważne jest także dostrzeganie potrzeb naszego otoczenia. W Davines mówimy – Jeżeli masz czas na ułożenie włosów, spróbuj także ułożyć serce zgodnie z pragnieniami kogoś, kto się dla ciebie liczy. Dlatego zapraszamy do takich konkursów jak Bądź najlepszy dla świata – zauważa Graniszewski.

Projekty do konkursu „Bądź najlepszy dla świata” można zgłaszać do końca stycznia 2018 r. na stronie www.bcorpdavines.pl.

Na podstawie materiałów Davines

17 sty 2018