Beauty Mania

Beauty Mania

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

BeautyMania_informacja2

Jesteś miłośniczką piękna? BEAUTY MANIA jest dla Ciebie!

Jeśli lubisz zabawę kolorem, podążasz za trendami, śledzisz nowinki kosmetyczne lub po prostu dbanie o urodę sprawia Ci przyjemność – musisz tu być!

24-25 czerwca, pierwszy wakacyjny weekend, to doskonała okazja na spotkanie z przyjaciółkami!

Poznaj nowe trendy kosmetyczne i modowe, spotkaj ekspertów i specjalistów z branży beauty, przetestuj setki kosmetycznych nowości polskich i zagranicznych marek i zrób zakupy z wyjątkowymi rabatami.

Zainspiruj się wykładami i warsztatami w Beauty School

Szukasz porządnej dawki wiedzy? Beauty Mania to także specjalna przestrzeń warsztatowa Beauty School, miejsce teoretycznych i praktycznych zajęć, spotkań i rozmowy z ekspertami, podczas których nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale również nauczysz się wielu sprawdzonych Beauty Tricków.  Lista ekspertów oraz pełen program warsztatów Beauty School już wkrótce.

Pobierz darmową aplikację Beauty Mania (IOS i Android) i bądź na bieżąco z informacjami ze świata Beauty.

BeautyMania_aplikacja

Spotkaj się z reprezentantami świata Beauty

Beauty Mania to świetna okazja do spotkania gwiazd światowego formatu – znanych makijażystów, ekspertów, vlogerów, blogerówi i celebrytów. Porozmawiaj, spytaj o poradę, zainspiruj się!

„Cieszymy się na weekend z Beauty Mania, zapowiada się ciekawe wydarzenie, większość tego typu imprez to targi branżowe, tą wyróżnia fakt, że jest dla konsumentów. Uczestniczkom wydarzenia pokażemy nie tylko najnowsze stylizacje fryzur, podpowiemy też, jak dbać o włosy w wakacje i pomożemy dobrać odpowiednie produkty. Zaplanowaliśmy też wyjątkową niespodziankę – zależ nam na tym, by każda z Pań tego dnia poczuła się pięknie i wyjątkowo.” – mówią Andrzej Wierzbicki Tomasz Schmidt  z WS Academy i programu Ostre Cięcie.

Podczas weekendu z Beauty Mania:

będziesz miała okazję jako pierwsza przetestować setki kosmetycznych nowości polskich i zagranicznych marek,

weźmiesz udział w Beauty School – teoretycznych i praktycznych zajęciach podczas których nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale również nauczysz się wielu sprawdzonych Beauty Tricków,

poznasz trendy kosmetyczne i modowe,

spędzisz czas z światowego formatu gwiazdami – znanymi makijażystami, ekspertami, vlogerami i celebrytami,

będziesz mogła wygrać atrakcyjne nagrody – zaproszeń do SPA, metamorfozy, bony kosmetyczne czy nawet ekskluzywne wycieczki,

zakupisz kosmetyki z wyjątkowymi rabatami,

będziesz się świetnie bawić przy dobrej muzyce i Beauty Drinkach!

To wszystko i jeszcze więcej w dwa dni 24-25 czerwca, w jednym miejscu, dla Twojej wygody i komfortu w Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Już dziś zarejestruj się online i odbierz karnet na wydarzenie!

Przestrzenie specjalne:

BeautyMania_kategoria1BeautyMania_kategorie

Więcej informacji o Beauty Mania:
www.beauty-mania.pl
www.facebook.com/beautymania4u

Bilety

Na podstawie materiałów Organizatora

13 kw. 2017