Davines World Wide Hair Tour 2020

Davines World Wide Hair Tour 2020

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

World Wide Hair Tour – już w najbliższą niedzielę i poniedziałek (22-23 listopada).

Davines po raz kolejny zaprasza do świata inspiracji fryzjerskich! W tym roku najlepsi styliści marki wirtualnie zaprezentują efekty kilkumiesięcznej pracy. Udział w wydarzeniu online jest bezpłatny.

Dołącz do społeczności fryzjerów Davines, cyfrowo.

Odbywające się już od 22 lat pokazy World Wide Hair Tour od zawsze oferowały fryzjerom możliwość wymiany pomysłów i interpretacji trendów w ramach wydarzenia celebrującego piękno. Po spektakularnych show we włoskiej Parmie 2 lata temu i w Rejkiawiku w 2019 roku, tej jesieni Davines zaprasza do udziału w spotkaniu w formie wirtualnej – w dniach 22 i 23 listopada, na żywo, na całym świecie.

Tegoroczna edycja o cyfrowej formule stanowić będzie preludium do World Wide Hair Tour, zaplanowanego na drugą połowę 2021 roku.

Hasło przewodnie: regeneracja

W obliczu zmian, które nastąpiły we wszystkich aspektach życia każdego człowieka, Davines zachęca do zaprojektowania przyszłości na nowo. Społeczność marki jeszcze bardziej wpiera i promuje ideę piękna, która jest powodem do regeneracji świata i zmiany przyszłości na lepsze. Potrzeba ta stanowić będzie wspólny mianownik pokazów autorstwa fryzjerów Davines podczas World Wide Hair Tour 2020.

Styliści Davines, którzy wystąpią na wirtualne scenie

W wydarzeniu udział wezmą zarówno fryzjerzy o międzynarodowej renomie, jak i styliści debiutujący przed szerszą publicznością Davines.

Po raz pierwszy na globalnej scenie pojawi się Tom Connell w roli Davines Hair Art Director. Nie zabraknie także Anny Pacitto, Michaela Polsinelliego, Sala Misseriego, Jamesa Abu Alby, duetu Briana Suhra i Kirsten Demant oraz Mireli Moko, zwyciężczyni World Style Contest 2019.

Podczas drugiego dnia World Wide Hair Tour swoje prace przedstawią wschodzące talenty – dziesięcioro finalistów programu edukacyjnego Talent Green House, którzy powalczą o uczestnictwo w przyszłorocznej edycji wydarzenia.

Jak wziąć udział w World Wide Hair Tour?

Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na platformie https://events.davinesprofessional.com/.

Pokazy rozpoczną się 22 i 23 listopada o godzinie 18:30. Do zobaczenia!

Na podstawie materiałów Davines

18 lis 2020