Dogoń klienta, wyprzedź konkurencję!

Dogoń klienta, wyprzedź konkurencję!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

zdjęcie główneSatysfakcja klienta jest dla Ciebie priorytetową wartością? Chcesz oferować najwyższą jakość usług fryzjerskich? Dołączyć do grona ekspertów? A ze swojego salonu stworzyć miejsce, które będzie opierać się na pasji do sztuki fryzjerskiej? Zapraszamy do programu Salon Prestigio i bądź o krok przed konkurencją.

Czym jest program Salon Prestigio?

Salon Prestigio to grono salonów współpracujących wyłącznie z włoską marką SENS.US. To program umożliwiający wyróżnienie salonu spośród innych na rynku. Na każdym etapie kontaktu z klientem służymy fachowym wsparciem. Szukamy tylko takich rozwiązań, które są korzystne zarówno dla nas, jak i naszych partnerów. Dla salonów partnerskich przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń, mebli, akcesoriów fryzjerskich, ale także wsparcie marketingowe. Salony partnerskie otrzymują również specjalne rabaty oraz dostęp do akcji promocyjnych.

Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego podstawowym celem twórców marki SENS.US jest przewidywanie oczekiwań konsumentów i dostarczanie produktów, które są na nie odpowiedzią. Doświadczenie nauczyło nas, jak ważne jest wybranie odpowiedniego partnera – dobre relacje, zaufanie do naszego producenta pozwala nam spełniać Twoje potrzeby.

image002O krok przed konkurencją

Salon Prestigio to wyznacznik profesjonalizmu w każdym calu. Kluczem Twojego sukcesu jest nieustanny rozwój fryzjera oraz salonu. Dlatego nasz program szkoleniowy obejmuje nie tylko rozwój umiejętności technicznych fryzjerów, ale jest także ukierunkowany na doskonalenie umiejętności zarządzania biznesem, jakim jest salon fryzjerski. Dzięki szkoleniu biznesowemu możliwe jest odkrycie przydatnej wiedzy w zawodzie fryzjerskim, jak i menadżerskim. Dużą wartością szkoleń jest ich praktyczny charakter. Uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami, które usprawniłyby działanie salonu. Warsztaty odbywają się w nowoczesnej akademii, a stanowiska pracy są wyposażone w szeroką gamę środków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Jesteśmy otwarci na państwa propozycje, dlatego istnieje również możliwość przeprowadzenia indywidualnego szkolenia bezpośrednio w  salonach, zapraszając naszych instruktorów do siebie. Dzięki stałym szkoleniom organizowanym przez markę SENS.US, Salony Prestigio oferują najwyższej jakości usługi, co dla klientów jest gwarancją satysfakcji i profesjonalizmu fryzjera.

Naszym salonom partnerskim proponujemy wyjątkową możliwość podnoszenia swoich umiejętności w niezwykłym miejscu – Toskanii. „Toskania Inspire Tours”, to niecodzienne szkolenia dla stylistów, które są połączeniem inspirujących warsztatów z najlepszymi instruktorami tj. Luigi Martini. To międzynarodowy stylista i dyrektor artystyczny marki SENS.US. Kreator fryzur, nieustannie poszukujący nowych pomysłów, otwarty na wszystko, co niebanalne i ciekawe. Posiada siedemnaście lat doświadczenia w branży beauty. Pracował jako międzynarodowy stylista i instruktor dla wielu znaczących firm. Właściciel kilku salonów fryzjerskich we Włoszech, które odnoszą znaczące sukcesy. Jest cenionym ekspertem w branży. Uczestnik prestiżowych, znanych na całym świecie pokazów fryzjerskich oraz imprez edukacyjnych. Będąc w Toskanii można uczestniczyć w jednym z jego szkoleń.

Każdy Salon Prestigio otrzymuje certyfikat, który jest gwarancją, że pracują w nim profesjonaliści. Certyfikat dla Salonu Prestigio to również jakość rozpoznawalna dla klientów, którzy oczekują profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość działań, które na co dzień podejmujemy stała się wyznacznikiem Twojego sukcesu, a także znakiem rozpoznawczym dla naszej marki. Jako eksperci w swojej pracy wykorzystujemy nie tylko znakomite produkty, lecz również nowoczesne technologie. Staramy się w twórczy sposób rozwiązywać nawet najbardziej nietypowe problemy. Mamy także świadomość, że nieschematyczne podejście do biznesu stanowi w obecnych czasach niewątpliwą przewagę konkurencyjną, która czyni z nas godnego polecenia partnera.

Stawiamy na ludzi

Wyjątkowość marki SENS.US tworzą nie tylko niezawodne, profesjonalne i bezpieczne produkty, lecz również wspaniali ludzie korzystający z nich w swej codziennej pracy. Wspólnie tworzymy niespotykaną atmosferę wyjątkowych miejsc, w których spełniają się marzenia naszych Klientów o pięknych i zdrowych włosach. Bez zgranego teamu, idealnej współpracy i ludzi, dla których liczy się pasja – żaden sukces nie byłby możliwy. Taki zespół gwarantuje wysoką jakość usług.

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź, co zyskujesz:

Pomoc opiekuna marki

Możliwość szkoleń w kraju i zagranicą

Atrakcyjne rabaty

Dostęp w pierwszej kolejności do atrakcyjnych promocji

Wsparcie biznesowe

Profesjonalny wizerunek

Piękny Salon

Współpracę z profesjonalną marką

To tylko część korzyści jakie możesz zyskać dołączając do programu Salon Prestigio. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie, skontaktuj z opiekunem marki SENS.US.

Wiemy doskonale, że prawdziwy sukces to sytuacja, w której obie strony mają poczucie, że znalazły się na zwycięskiej pozycji. Program Salon Prestigio jest najlepszym na to dowodem.

Bo najlepsze i prestiżowe salony fryzjerskie współpracują z marką SENS.US.

www.ilovesensus.pl/salon-prestigio

Na podstawie materiałów SENS.US

 

11 kw. 2016