Dołącz do zespołu Davines i Rafała Potomskiego na Fashion Expo

Dołącz do zespołu Davines i Rafała Potomskiego na Fashion Expo

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Davines Dołącz do zespołu fryzjerskiego Davines i Rafała PotomskiegoZadbaj o fryzury modelek podczas pokazów mody polskich i zagranicznych projektantów, wyjdź poza schemat pracy w salonie fryzjerskim, weź udział w wydarzeniu, o którym głośno będzie w całym kraju…

Dołącz do fryzjerskiego zespołu, który stworzy Rafał Potomski wraz z włoską marką Davines podczas Fashion Expo w Szczecinie, w dniach 2-3 kwietnia 2016 r.

 

Będziesz tworzyć fryzury do pokazów mody, czekają Cię trzy dni niesamowicie inspirującej i kreatywnej pracy z najlepszymi projektantami, modelkami, fryzjerami i przy użyciu kosmetyków Davines. Weźmiesz udział w prestiżowym wydarzeniu i będziesz ściśle pracować z szefem zespołu fryzjerów Rafałem Potomskim.

Jak możesz dołączyć do zespołu?
Przygotuj zdjęcia „przed” i „po” tej samej modelki, bez mycia włosów:
– 2 zdjęcia pokazujące fryzurę na rozpuszczonych włosach,
– 2 zdjęcia upięć.
Ważne: nie wykonuj cięcia ani koloru. Prace oceni Rafał Potomski, a pod uwagę weźmie wyłącznie stylizację, kreatywność, umiejętność nadawania włosom tekstury, ogólne ułożenie fryzury.
Temat przewodni pracy: własna interpretacja trendów w stylizacjach damskich w sezonie 2015/2016.

Do 29 lutego 2016 r. prześlij zdjęcia na adres info@davines.pl. W temacie maila wpisz „Fashion Expo – Davines” (tylko maile z takim tematem będą brane pod uwagę). W treści maila podaj swoje dane: imię i nazwisko, numer telefonu. Wyniki: do 17 marca 2016 r.

Ważne: zarezerwuj sobie czas w dniach 1-3 kwietnia 2016 r. ponieważ udział w Fashion Expo obejmuje także 1 dodatkowy dzień przygotowań.

Zapraszamy fryzjerów już współpracujących z marką oraz jeszcze nie związanych z Davines. Liczba miejsc ograniczona!

Davines jest partnerem szczecińskiego Fashion Expo. Davines to włoski producent naturalnych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Dyrektorem artystycznym marki jest Angelo Seminara – trzykrotny zdobywca wyróżnienia British Hairdresser of the Year, współpracujący z największymi projektantami. Angelo zdobył międzynarodową sławę dzięki swojej pracy za kulisami wybiegów w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie oraz Mediolanie, jak również poprzez współpracę ze stylistami haute couture takimi jak: Chanel, Hermes, Dolce&Gabbana i Vivienne Westwood.

Rafał Potomski – fryzjer, ambasador linii More Inside Davines. Ma na swoim koncie współpracę z m.in. z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Roma w Warszawie, Teatrem STU w Krakowie i Operą Novą w Bydgoszczy. Współtworzył projekt Show dla Intercoiffure w Paryżu i Alternative Hair Show w Wiedniu i Londynie. Autor dwóch kolekcji – „Road of Life”(2014) oraz „Relationshi” (2015). Aktualnie pracuje nad kolekcją 2016 o nazwie „Dream”.

Fashion Expo w Szczecinie odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia 2016 r. W ramach wydarzenia zaplanowano pokazy kolekcji topowych projektantów z Polski, Kanady, Ukrainy, ale także młodych projektantów polskich i zagranicznych. Organizatorzy do współpracy pragną zaprosić także dwa nazwiska światowe.

***
Davines – włoski producent naturalnych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Firma istnieje od 1983 r., została założona w Parmie. Początkowo działała jako laboratorium badawcze produkujące kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry na zlecenie słynnych domów mody. Firma nieustannie się rozwija. Jej siedziby mieszczą się obecnie w Nowym Jorku, Meksyku, Londynie, Paryżu, Deventer oraz Parmie, a kosmetyki są dostępne w 85 krajach świata. Dyrektorem artystycznym marki jest Angelo Seminara – trzykrotny zdobywca wyróżnienia British Hairdresser of the Year, współpracujący z największymi projektantami. Angelo zdobył międzynarodową sławę dzięki swojej pracy za kulisami wybiegów w Paryżu, Nowym Jorku, Londynie oraz Mediolanie, jak również poprzez współpracę ze stylistami haute couture takimi jak: Chanel, Hermes, Dolce&Gabbana i Vivienne Westwood.

Davines realizuje wartości zrównoważonego rozwoju. Działa na rzecz zachowania bioróżnorodności gatunków roślin, korzysta z odnawialnych źródeł energii, zarówno opakowania produktów, jak i same kosmetyki powstają przy minimalnym wpływie na środowisko – Davines uczestniczy w projekcie Zero Impact Life Gate. Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o.o.

Więcej informacji: www.davines.com/pl oraz www.facebook.com/davinespolska

Na podstawie materiałów Davines

18 lut 2016