15. edycja Festiwalu Hair & Beauty

15. edycja Festiwalu Hair & Beauty

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

IMG_0730Tegoroczna, piętnasta edycja Festiwalu Hair & Beauty zapowiada się wyjątkowo. W ciągu ostatnich kilku lat odbywający się w ogromnej hali EXPO SILESIA w Sosnowcu Festiwal stał się bez wątpienia jedną z najważniejszych imprez fryzjerskich w Polsce, która wciąż zyskuje na atrakcyjności.

Z każdym rokiem rośnie liczba wystawców oraz zwiedzających. W tegorocznej edycji swoją ofertę handlową zaprezentuje ponad 120 firm z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, wśród których znajdziemy największych polskich producentów, importerów i dystrybutorów.

Najmocniejszym atrybutem Festiwalu jest scena, na której corocznie zobaczyć można najbardziej efektowne i wysmakowane artystycznie pokazy i show fryzjerskie, prezentowane przez największe gwiazdy polskiego kreatywnego fryzjerstwa oraz wyjątkowych zagranicznych gości. W ciągu minionych 14 lat mieliśmy okazję zobaczyć na scenie głównej niezapomniane widowiska poprowadzone przez najwyższej klasy artystów sztuki fryzjerskiej.

Także i w tym roku na scenie głównej nie zabraknie niepowtarzalnych pokazów i największych gwiazd światowego fryzjerstwa. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie francuski stylista, kreator trendów, światowej klasy edukator, autor kolekcji fryzur dla największych projektantów paryskich i włoskich domów mody – Jean-Marie Contreras.

Zobacz Program Festiwalu

Ogromny wpływ na atrakcyjność Festiwalu Hair & Beauty mają prestiżowe konkursy fryzjerskie, w tym cieszący się wielką popularnością wśród młodych, kreatywnych fryzjerów konkurs TOP CITY. W tym roku kolejne konkurencje dla mistrzów i uczniów fryzjerstwa. Laureaci poprzednich edycji festiwalowych konkursów należą dziś do ścisłej czołówki artystycznego fryzjerstwa w Polsce i zdobywają laury na wielu europejskich i światowych konkursach i festiwalach, a także mają znaczący wpływ w kreowaniu nowych trendów w modzie fryzjerskiej.

Niezwykle ciekawie zapowiada się również kameralna sfera 15. Festiwalu, którą stanowią niezwykle ciekawe i ekskluzywne seminaria oraz warsztaty. Prowadzone są w małych grupach, pod okiem znanych i cieszących się autorytetem najlepszych instruktorów i szkoleniowców, zarówno w salach konferencyjnych, jak i na scenie EDU STAGE, nad którą patronat merytoryczny pełni znany portal edukacyjny Eductum. Kolejny raz będzie więc okazja wzbogacenia swojej wiedzy zawodowej i umiejętności.

Szczegółowe informacje o programie i przedsprzedaży biletów: www.festiwalfryzjerski.pl

Na podstawie materiałów Organizatorów

02 lis 2015