Filip Galas & Davines & TOMAOTOMO

Filip Galas & Davines & TOMAOTOMO

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Foto: Marek Makowski

Prostota, minimalizm, blask – tak w skrócie można zdefiniować fryzury, które Filip Galas wraz ze swoim zespołem Freehair Team przygotował podczas pokazu najnowszej kolekcji TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak – Piano-Forte. Pokaz odbył się 21 czerwca 2017 r. w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

Kolekcja Piano-Forte to zaproszenie do eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. Wytworne jedwabie, ekskluzywny, szwajcarski haft, zdobne aplikacje, pióra tworzą klasyczne projekty Tomasza Olejniczaka, o intrygującym wyglądzie. Dla takiego zestawienia idealnym rozwiązaniem okazały się minimalistyczne fryzury, stworzone przez Filipa Galasa oraz jego zespół Freehair Team.
Fryzury są tłem dla kolekcji, kolekcji, która jest bardzo bogata w swoim charakterze. Stawiamy na proste włosy i podkreślenie naturalnego połysku, w niektórych przypadkach użyjemy produktu wzmacniającego połysk, żeby włosy miały lustrzane odbicie. Fryzury raczej czyste, na włosach prostych, wygładzonych, z przedziałkiem przez środek lub na bok, w kilku przypadkach pojawił się klasyczny kucyk z tyłu głowy” – tłumaczy Filip Galas.

Zespół fryzjerski Filipa Galasa stworzyli: Ewelina Broniek, Łukasz Namięta, Izabela Raszka, Paulina Świerczyńska, Paula Wolak.

Do stworzenia fryzur styliści użyli kosmetyków Davines, m.in. Definition Mist – mgiełki nadającej połysk z linii Your Hair Assistant, mocnych lakierów oraz fluidu wygładzającego z linii More Inside, ale także olejku OI dla wykończenia fryzury i nadania jej zdrowego, pełnego blasku wyglądu.

Na podstawie materiałów Davines

 

27 cze 2017