Finał Trend Vision Award już za nami!

Finał Trend Vision Award już za nami!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

TVA2015_zwycięzcyW niedzielny wieczór, 27 września br., w warszawskim ATM Studio odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu w świecie fryzjerstwa. Podczas niecodziennego wieczoru wyłoniono finalistów konkursu Trend Vision Award 2015. Wydarzenie uświetnił pokaz Akademii Sanrizz. Efekty były zdumiewające!

Oryginalne fryzury, najświeższe trendy oraz inspiracje ze świata mody i sztuki – to wszystko mieli okazję zobaczyć uczestnicy wyjątkowej imprezy, finału polskiej edycji konkursu Trend Vision Award 2015. Na początku wieczoru zgromadzeni goście poznali finalistów konkursu wyróżniającego się kreatywną atmosferą i rzemiosłem sztuki fryzjerskiej. Zaprezentowane przez uczestników stylizacje stanowiły interpretacje najnowszych trendów Wella Professionals – Journey of Enlightenment oraz New Frontier.

Poziom tegorocznego konkursu był niezwykle wysoki. W kategorii Color Vision najlepszy okazał się Dawid Pisarski z Candy Studio. II miejsce zajęła Magdalena Olszewska z Olszewska Hair Design. Na podium znalazł się też Piotr Kmiecik z Modern Design Piotr Kmiecik. Nagroda główna w kategorii Young Talent trafiła do Damiana Witkowskiego z pracowni Jagi Hupało Born to Create. II miejsce zajęła Marlena Kochan z salonu Elite Fashion, a III przypadło w udziale Ewie Witkowicz z Candy Studio.

O zwycięskich stylizacjach zadecydowało jury w składzie: Agnieszka Płusa-Balcarek – stylistka fryzur i przewodnicząca jury, Maciej Wróblewski – stylista fryzur, Marta Rudowicz – szefowa działu urody ELLE oraz Anna Zejdler-Ibisz – redaktor naczelna magazynów Gala oraz InStyle.

Wyjątkowym elementem wieczoru było show w wykonaniu Akademii Sanrizz, której pokazy to niezmiennie wydarzenie na najwyższym poziomie. Jak co roku Akademia przygotowała własne portfolio fryzur, które stanowią punkt odniesienia dla stylistów na całym świecie. Na scenie pojawili się Leonardo Rizzo – Creative Director Akademii Sanrizz oraz Sharon Cox, International Education Director, zdradzając zebranym tajniki rzemiosła fryzjerskiego oraz zarażając gości energią i niekonwencjonalnym podejściem do zawodu fryzjera. Oprawa muzyczno-wizualna podkreśliła niepowtarzalny charakter widowiska.To było niesamowite show!

Wieczór z finałem Trend Vision Award był pełen niespodzianek. Galę uświetnił pyszny tort z okazji urodzin Wella. W tym roku marka świętuje swoją 135-rocznicę. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to młody niemiecki fryzjer Franz Ströher pochodzący z przemysłowego Saxon Vogtland, postanowił przekuć swoją pasję w biznes i założył zakład w Rothenkirchen. I tak pasja jednego człowieka stała się początkiem marki, którą spotyka się dziś w ponad 4 milionach salonów fryzjerskich na całym świecie.

Finał konkursu Trend Vision Award zgromadził ponad 300 osób. Spotkanie poprowadził Marcin Prokop. Po części oficjalnej odbyło się afterparty – śmietanka świata fryzjerskiego bawiła się przy muzyce Norbiego. Patronat nad wydarzeniem objęły magazyny Elle i Gala.

Więcej na www.domwella.pl

Na podstawie materiałów Dom Wella

30 wrz 2015