Fryzjerskie spotkanie w Kołobrzegu

Fryzjerskie spotkanie w Kołobrzegu

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

regionalne(5)U progu wakacji marka Kemon zaprasza do Kołobrzegu na fryzjerski pokaz Look & Learn (14.06). Na gości w Hotelu Aquarius czeka także pyszne jedzenie i doskonała zabawa.

Tematem fryzjerskiego pokazu będą światowe trendy w strzyżeniach i koloryzacji, inspirowane najnowszą kolekcją The Italian Touch#17, ale także autorskimi pracami Instruktorów marki Kemon, którzy poprowadzą pokaz. Dominować będą dwa trendy – pierwszy nawiązujący do lat 70’, i drugi, określany jako styl „witch” – miejskiej czarownicy.

Na przykładzie obu trendów prowadzący dokładnie zaprezentują techniki cięcia i koloryzacji, udzielając praktycznych porad i wskazówek wprost do zastosowania w salonie. Instruktorzy przedstawią efektywne sposoby pracy z klientką, podzielą się też praktycznymi informacjami na temat produktów marki Kemon. Opowiedzą m.in. o tych najbardziej dla fryzjerów interesujących, odpowiadających za koloryzację i rozjaśnianie.

Pokaz Look & Learn odbędzie się w niedzielę, 14 czerwca, w pięciogwiazdkowym Hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Obiekt położony jest blisko plaży, na którą prowadzi droga przez pełen zieleni park. Hotel posiada jedno z największych SPA w Polsce – 40 nowoczesnych gabinetów specjalistycznych, basen, łaźnie, sauny i banię.

W kołobrzeskim pokazie uczestniczyć można w dwojaki sposób. Pakiet podstawowy obejmuje oprócz samej imprezy, także apetyczny obiad w hotelowej restauracji i przerwę kawową. A kto będzie mógł i chciał zostać dłużej, nudzić się nie będzie, bo organizatorzy przygotowali rozrywkowy wieczór w klimacie „peerelu” i dyskotekę aż do brzasku.

Pokaz w Kołobrzegu jest jednym z pięciu zaplanowanych na ten rok spotkań regionalnych marki Kemon (kolejne odbędą się w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim – 27 września, oraz na Zamku Kliczków w Bolesławcu – 18 października). Celem spotkań jest ciągłe doskonalenie umiejętności fryzjerów. Ich poziom merytoryczny gwarantują umiejętności prowadzących je Instruktorów marki Kemon. Oni sami wciąż je podnoszą, zarówno podczas codziennej pracy w swoich salonach, jak i poprzez udział w projektach modowych i w międzynarodowych seminariach Sassoon Academy oraz Tony &Guy, londyńskich Salon International i Alternative Hair Show.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów prasowych Kemon

15 maj 2015