Fryzjerzy Kemon zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Fryzjerzy Kemon zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

„KEMON – zagrajmy razem dla WOŚP”Za nami 10. fryzjerski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku poruszyliśmy kolejny ważny społecznie problem i zagraliśmy z wielkim sercem pod hasłem: „NIE – przemocy wobec dzieci!”.

111 salonów Kemon w tegorocznym finale zebrało do orkiestrowych puszek 125.649.59zł !

Firmowe salony fryzjerskie Kemon, w tym jednym szczególnie ważnym dniu, chcąc obdarzyć najbardziej potrzebujących dobrocią, ciepłem oraz masą uśmiechu, wspólnymi siłami robią wszystko, aby w ich salonach grało i huczało! A wszystko po to, żeby poczuć, jak ważna jest zwyczajna, ludzka pomoc i jak wiele radości dostarcza.

Różnorodność pomysłów nie zna tu granic. Oj działo się, działo! Festyny, konkursy, koloryzacje oraz strzyżenia, bale przebierańców, a także zabawy dla najmłodszych!
W świat bajkowej, wyjątkowej krainy przeniosło nas „Studio Sztuki Fryzjerskiej Luiza” Pani Dagmary Siegmund z Tworkowa. Pracownice poprzebierane za postacie z bajek, pełne radości i ciepła, z uśmiechem na twarzach, strzygły, farbowały, a ich pozytywna energia udzielała się wszystkim.
Bajeczne postacie pobiły także rekord! Orkiestrowa puszka wypełniona po brzegi, pomieściła aż 9.795.99 zł!

Dziękujemy wszystkim fryzjerom oraz klientom salonów, za ogromne wsparcie corocznej akcji „KEMON – zagrajmy razem dla WOŚP”.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

 

20 sty 2015