Fryzjerzy spotykają się w Katowicach!

Fryzjerzy spotykają się w Katowicach!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Już niedługo ważne wydarzenie w branży fryzjerskiej, jakim jest 16. edycja Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair. Tej jesieni będziemy uczestniczyć w kolejnej rewolucji w historii Festiwalu. Ta doskonale znana, świetnie rozwijająca się i zaskakująca z roku na rok impreza branży fryzjerskiej odbędzie się w zupełnie nowej odsłonie! Spotykamy się w sercu Katowic, w najnowocześniejszej hali w Polsce – MCK & SPODEK w dniach 26 i 27 listopada.

Wydarzenia, jakie organizatorzy zapowiadają na ten listopadowy weekend, zaskoczą nas na pewno i zadowolą najbardziej wyszukane potrzeby stylistów. 26 i 27 listopada weźmiemy udział w setkach pokazów fryzjerskich, spotkamy się ze sławami fryzjerskimi o światowym formacie, wyszkolimy się z najnowszych trendów i zaopatrzymy we wszystko, co w salonach niezbędne… a przede wszystkim spędzimy niezapomniany czas w gronie przyjaciół i pasjonatów sztuki fryzjerskiej.

W ramach wejściówki na targi możemy skorzystać z wykładów i prelekcji prowadzonych w salach konferencyjnych, pokazów Mistrzów grzebienia na tętniącej feerią barw scenie głównej, edukacji step by step proponowanej przez szkoły i akademie fryzjerskie na scenie technicznej EduStage. Ponadto będzie okazja odwiedzić swoich codziennych dostawców w pasażu wystawienniczym, gdzie swoją obecność zapowiada niemal cały polski świat fryzjerski, a także zobaczyć i wziąć udział w zmaganiach mistrzowskich w ramach konkursów Puchar Śląska i Top City.

Równolegle z targami fryzjerskimi odbędą się także 16. Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair, gdzie kolejne atrakcje czekają nie tylko na kosmetyczki i stylistki paznokci.

Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji Top City Barber ten rok będzie kontynuacją tej absolutnie topowej konkurencji. Nowością w konkursie będzie kategoria związana z fryzurami ślubnymi – Top City Wedding. Jak zawsze wyłoniony zostanie mistrz – laureat konkursu Top City Master w kategorii nowoczesnego fryzjerstwa damskiego. Swój udział zaznaczą także młodzi adepci sztuki fryzjerskiej, dla których organizatorzy przygotowali konkurencje damskie w zakresie Pucharu Śląska oraz Top City Young.

Zapraszamy wszystkich fryzjerów, stylistów, kolorystów do udziału w tym wielkim święcie branży fryzjerskiej.

Nowe miejsce – nowe możliwości – więcej dla branży. Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach. Bądźcie na bieżąco i dowiadujcie się pierwsi – co, gdzie, kiedy… Facebook.com/HAIR.FAIR.BEAUTY.FAIR

Możecie zaopatrzyć się w wejściówkę na targi. Bez wychodzenia z domu, bez tracenia czasu w kolejkach i w dodatku taniej… na www.sklep.wats.pl.

Zapraszamy: XVI FESTIWAL HAIR FAIR & BEAUTY FAIR – to właśnie tam dzieją się rzeczy najważniejsze dla fryzjerstwa!

Godziny otwarcia dla publiczności: sob. 10:00–18:00; nd. 9:00–18:00

Bilety: sobota – 25 zł, niedziela 35 zł (zniżka dla uczniów – 10 zł), zniżka on-line – 5 zł od każdego biletu.

Na podstawie materiałów Organizatorów

 

08 wrz 2016