Gala Fale Loki Koki Diamond Show już za nami!

Gala Fale Loki Koki Diamond Show już za nami!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

W weekend 18-19 kwietnia 2015 r. miastem Poznań bez wątpienia zawładnęli fryzjerzy. A to za sprawą gali Fale Loki Koki Diamond Show – największego wydarzenia w historii polskiej branży fryzjerskiej.

To wyjątkowe przedsięwzięcie przyciągnęło prawie 1500 profesjonalistów oraz pasjonatów fryzjerstwa z całej Polski i nie tylko. Każdy fryzjer dbający o rozwój własnych umiejętności i swojego salonu wie, jak ważne jest podążanie za aktualnymi trendami, zdobywanie wiedzy, poznawanie nowych technik fryzjerskich i podpatrywanie światowych trendów. Dlatego też goście dopisali tak licznie.

_MG_2498Pokazy fryzjerskie na światowym poziomie

Na scenie gali Fale Loki Koki Diamond Show wystąpiły najlepsze, światowe akademie fryzjerskie. Najbardziej oczekiwany pokaz instruktorów Toni&Guy zachwycił stylizacjami prosto z Londynu. Indira Schauwecker, Silje Vincent, Daniele De Angelis, Scott Jordan i Jayson Grey zaprezentowali autorską kolekcję zatytułowaną: Lexicon 2014-2015. Kolekcja odwzorowywała oryginalny pokaz, który zobaczyć można było podczas London Fashion Week 2015. W kolekcji trudno było nie dostrzec wpływów światowych wybiegów mody.

Poza marką Toni&Guy swoje kolekcje zaprezentowały marki: Artego, Kemon, Montibello oraz Davines. Podczas pokazów w wyjątkowej oprawie mieliśmy okazję poznać wiodące kierunki w strzyżeniach, stylizacji i koloryzacji. Prym wiodły wyraziste cięcia oraz odważne koloryzacje, w tym niezwykle modne „silvery” oraz blondy przełamywane delikatnym różem, fioletem, a nawet zielenią. Wszystko złożone zostało w stylizacje, z których można było zaczerpnąć inspiracji do pracy na co dzień w salonie.

_MG_2580Nie tylko pokazy…

Podczas gali Fale Loki Koki Diamond Show pokazy fryzjerskie przeplatały się z występami najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wystąpili: Kayah, Margaret oraz Łukasz Zagrobelny. Niesamowitym zakończeniem gali było wspólne wykonanie przez artystów cover’u piosenki „Happy” Pharrell’a Williams’a. Po gali, którą poprowadził Tomasz Kammel, goście udali się na ekskluzywny bankiet, gdzie mieli okazję zobaczyć pełnometrażowy koncert Kayah na żywo. Na gości wieczoru czekały też inne niespodzianki, takie jak akrobacje w wodzie w wykonaniu Anny Filipowskiej – uczestniczki programu „Mam talent” oraz występ Norbiego, który rozkołysał i porwał do tańca cały parkiet. W tanecznym i bardzo dobrym nastroju goście bawili się do późnych godzin wieczornych. Sukces tego niezwykłego przedsięwzięcia, utwierdził organizatorów, że polski rynek fryzjerski jest gotowy na wydarzenia branżowe z najwyższej światowej półki.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz video i fotorelacje znajdziesz na:

www.diamondshow.pl lub na https://www.facebook.com/galadiamondshow

Na podstawie materiałów Fale Loki Koki

 

30 kw. 2015