Gala Rica Masters 2023

Gala Rica Masters 2023

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Wyjątkowe wydarzenie w kreatywnym świecie fryzjerstwa

Rica Masters 2023 to prestiżowy, wyjątkowy konkurs dla kreatywnych fryzjerów i stylistów fryzur. Uczestnicy rywalizują o uznanie jury, zdobycie prestiżowego tytułu zwycięzcy oraz fantastyczne nagrody, których pula wynosi łącznie ponad 55 000 zł!

Tegoroczny konkurs RM2023 wspiera wiele znanych marek nie tylko branży fryzjerskiej. Są to: Volvo Car Warszawa, Hotel Arłamów, Fox, Pacura Education, Rica Polska, pARTs, Olivia Garden, Termix, Kasho Polska, Estetica Polska, Fale Loki Koki, Sebastian Kobielski, Jarosław Juźwin oraz Adrian Skopiński.

Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do zaprezentowania fryzjerskich umiejętności i zdobycia popularności w branży. Uroczysta gala, podczas której poznamy zwycięzcę Rica Masters 2023, odbędzie się już 23 kwietnia 2023 roku.

Tegoroczna gala konkursu będzie inna niż poprzednie. Dlaczego? Podczas gali odbędą się wspaniałe warsztaty Look and Learn prowadzone przez Kristofa Pacurę w towarzystwie premiery jego najnowszej kolekcji. Wszystko będzie miało miejsce w Studio Volvo Car Warszawa przy ulicy Marszałkowskiej 89, gdzie znajduje się przestrzeń dla ludzi, którzy lubią, gdy coś się dzieje i gdzie cyklicznie organizowane są specjalne wydarzenia.

Duża dawka edukacji, wizualna uczta dla oczu, spotkanie z wybitnymi, uznanymi fryzjerami, to tylko część atrakcji, które czekają na gości. Podczas gali nie zabraknie wielu innych niespodzianek, które na długo pozostaną w sercach i pamięci.

To będzie dzień pełen inspiracji i możliwości rozwoju. Nie może Was tam zabraknąć! Każdy pasjonat fryzjerstwa, miłośnik sztuki i doznań estetycznych przeżyje tego wieczoru swoje własne święto! Bilety są już dostępne w sprzedaży, nie zastanawiajcie się więc zbyt długo, bo ilość miejsc jest ograniczona!

Do zobaczenia na gali finałowej Rica Masters 2023! Więcej informacji na stronie konkursu.

www.ricamasters.pl

Na podstawie materiałów Rica Polska

05 kw. 2023