„Glamour Look”

„Glamour Look”

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

dsc02126Szyk, styl, glamour zawitał w progi I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie za sprawą Regionalnego Konkursu Stylizacji Fryzjerskiej „Glamour Look – upięcia, warkocze, plecionki”.

O wygranej decydowało Jury pod przewodnictwem Aldony Orman, znanej i cenionej aktorki teatralnej i filmowej, uosobienia glamour look. Członkami Jury byli również: Krystyna Jachna – mistrz w zawodzie fryzjer, oraz Robert Dybkowski – Brand Menager Grupy Polwell.

Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki, co podkreśliła przewodnicząca Jury ogłaszając werdykt:

I miejsce zdobyła uczennica I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie Aldona Gołdys ze swoją modelką Karoliną Suską również z tej samej szkoły,

II miejsce przypadło stylistce z Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej Sylwii Andrzejuk z modelką Pauliną Andułą,

III miejsce zajęła Magda Kazimierczuk z modelką Martyną Zdunek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

1 grudnia w I Technikum Poligraficzno-Usługowym w Wyszkowie był niewątpliwie dniem fryzjerstwa i stylizacji, a konkurs podkreślił rangę zawodu, który w ostatnich latach tak bardzo zyskuje na popularności.

Gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy zapału w rozwijaniu pasji w zawodzie fryzjer stylista!

Na podstawie materiałów Organizatora Konkursu

 

19 gru 2016