Guy Tang zaprezentuje MyDentity na Salon International

Guy Tang zaprezentuje MyDentity na Salon International

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Guy V1Guy Tang, gwiazda w dziedzinie koloryzacji włosów, zadebiutuje na Salon International, biorąc udział w pokazach Salon Live w niedzielę 14 października.

Guy Tang wprowadził swój unikalny styl do branży, prowadząc fryzjerską edukację na swoim kanale YouTube, platformach Instagram i Facebook. Dzięki tym platformom zbudował społeczność #hairbestie, inspirując innych stylistów.

Guy Tang stworzył #mydentity – koloryzację, która  pomaga wyrazić i podkreślić indywidualną osobowość. Jego zdaniem, jeżeli wiemy, kim jesteśmy, mamy odwagę zrobić wszystko, o czym marzymy. – Dorastając, codziennie zmagałem się z moją tożsamością. Nie wiedziałem, kim jestem, co chciałem robić w życiu, ani jaki był mój cel. Dopiero dzięki fryzjerstwu znalazłem swój cel, kierunek – mówi Guy Tang.

Live, Jayne Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy Salon International mówi:  Guy Tang zmienił oblicze fryzjerstwa. Jego wykorzystanie mediów społecznościowych do łączenia osób i dzielenia się pasją do wyrażania siebie poprzez włosy, stworzyło społeczność, która jest teraz pewna swojej tożsamości.

Pokaz: niedziela, 14 października, godz. 10:30-11:45

Cena: 81 £ + VAT (wejście wliczone jest w cenę)

Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 13–15 października 2018 r.

Aby zarezerwować bilety, odwiedź stronę www.salonshow.co.uk/tickets

Na podstawie materiałów Salon International

04 wrz 2018