Gwiazdy na otwarciu Hairdresser Przemysław Grejcz

Gwiazdy na otwarciu Hairdresser Przemysław Grejcz

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

DSC_4187Na modnym warszawskim Powiślu znane aktorki i aktorzy z warszawskiego Teatru Kwadrat licznie przybyli, żeby wspólnie świętować otwarcie salonu zaprzyjaźnionego z nimi stylisty fryzur Przemysława Grejcza.

Już w południe pojawiły się m.in. m.in. Lucyna Malec, Aldona Jankowska, Ilona Chojnowska, Olga Kalicka, Ewa Wencel, Vanessa Aleksander, Małorzata Nejman i Andrzej Nejman, Andrzej Andrzejewski, Dominika Pasternak, Katarzyna Chorzępa i inni.

Własny salon to spełnienie marzeń Przemysława Grejcza z dzieciństwa. W swoim dorobku ma ukończoną szkołę fryzjerską, 12 lat praktyki oraz wiele szkoleń organizowanych między innymi przez firmę L’Oréal. Wierzy, że potrafi robić w życiu zwykłe rzeczy w niezwykły sposób. Nieustannie wymyśla, eksperymentuje, łamie zasady, bawiąc się tym co robi. O sobie mawia: „Moje życie, to nie pasmo sukcesów ale nie poddaję się i walczę o swoje marzenia.”

Doświadczenie zdobywał i nadal zdobywa pracując przy produkcji reklam, sesji zdjęciowych dla popularnych magazynów a także biorąc udział w konkursach. W swoim zawodzie stawia na nieustanny rozwój i nowe wyzwania. Ceni sobie pracę przy serialowych produkcjach m.in.: „39 i pół”, „Klub szalonych dziewic”, „Twarzą w twarz”, „Prokurator” oraz produkcjach filmowych takich jak: „Dzień dobry kocham Cię”, „Porady na zdrady”, „Śniadanie do łóżka”. Wcześniej pracował dla Mazowieckiego Teatru Muzycznego „Operetka” imienia Jana Kiepury. Na stałe współpracuje z warszawskim teatrem Kwadrat, gdzie rozwija swoje umiejętności w wymagającej sztuce fryzjerstwa teatralnego. Czesze m.in. do przedstawień teatralnych: „Szalone Nożyczki”, „Ślub Doskonały”, „Medium”, „Czego nie widać” oraz pozostałych tytułów z repertuaru Teatru Kwadrat.

Fryzjerem chciał zostać odkąd pamięta: „Najpierw swoje pomysły realizowałem na młodszej siostrze, która z płaczem uciekała przede mną, ale za pięć złotych poddawała się mojej koncepcji. Swoją edukację rozpocząłem w rodzinnym Ełku, gdzie odbyłem trzyletnie praktyki zawodowe. Tutaj poznałem Panią Zofię Nasierowską. To ona pomogła mi znaleźć pierwszą pracę w Warszawie. Marząc o życiu w wielkim mieście, w wieku 19 lat z walizką w ręku i niewielkimi oszczędnościami przyjechałem do stolicy.”

Na podstawie materiałów Hairdresser Przemysław Grejcz

15 maj 2018