Hayden Cassidy gościem specjalnym targów Look 2020

Hayden Cassidy gościem specjalnym targów Look 2020

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

IMG_7919Jubileuszowa edycja targów LOOK 2020 (4-5 kwietnia) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich z pewnością przejdzie do historii! Pierwszego dnia – 4 kwietnia, o godzinie 11:00 na Głównej Scenie pojawi się Hayden Cassidy – mistrzyni męskiego cięcia, jedna z najlepszych fryzjerek i barberek młodego pokolenia w Europie.

Międzynarodowa artystka – Leah Hayden Cassidy, znana jako Hayden Cassidy, urodziła się w Irlandii, ale obecnie mieszka w Londynie w Wielkiej Brytanii. Hayden specjalizuje się w męskich cięciach, łącząc techniki każdego aspektu fryzjerstwa i czerpiąc inspirację z  różnych krajów i kultur. Występowała na scenach w całej Europie, Azji i Ameryce wraz z najlepszymi fryzjerami naszego pokolenia, zawsze starając się zgłębiać swoją wiedzę i doskonalić nowe techniki.

Leah rozpoczęła karierę w Irlandii, w momencie kiedy nastał wielki boom na barbering, czerpiąc inspiracje od fryzjerów z Ameryki. Stworzyła wówczas swój niepowtarzalny, charakterystyczny styl, który jest doceniany na całym świecie.

Współpracowała z największymi czasopismami, fotografami, muzykami i innymi twórcami, by manifestować swój styl, który łączy modę z dzisiejszym przemysłem fryzjerskim, zawsze rozwijając swój talent i artystyczną wizję. Hayden z pasją dzieli się swoją wiedzą za pośrednictwem samouczków, a dzięki stworzeniu platformy edukacyjnej dla fryzjerów, cieszy się świetną reputacją jako edukator wśród globalnej publiczności.

Spotkaj się z Hayden podczas Targów LOOK 4.04.2020 roku, o godz. 11:00. Kup bilet na zamknięty pokaz z cyklu LOOK&LEARN i ucz się od mistrzyni prawdziwego, fryzjerskiego rzemiosła.

Bilety sprzedawane będą w trzech pulach:

Pierwsza pula: 149 zł do 15 lutego

Druga pula: 195 zł do 20 marca

Trzecia pula: 245 zł do 4 kwietnia

Bilety są dostępne w bileterii ToBilet

Na podstawie materiałów Grupy MTP

14 lut 2020