Inspirujące spotkanie ekspertów SENS.US w Egipcie!

Inspirujące spotkanie ekspertów SENS.US w Egipcie!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

dsc00253Co roku marka SENS.US zabiera swoich klientów Salony Ekspert na wyjątkowe, biznesowe spotkanie, które jest doskonała okazją do integracji ze środowiskiem fryzjerskim, zaczerpnięcia inspiracji i zdobycia, cennej biznesowej wiedzy. W ten sposób SENS.US w szczególny sposób wspiera rozwój partnerskich Salonów Prestigio w Polsce. Gdzie tym razem byliśmy?

Zeszłoroczne spotkanie pod nazwą Egipt Inspire Tour 2015 odbyło się w malowniczej Hurghadzie, w pięciogwiazdkowym hotelu. Podczas siedmiodniowego wydarzenia nie zabrakło szkoleń z nowych rozwiązań biznesowych, a także wielu inspiracji.

Egipt Inspire Tour umożliwił uczestnikom kontakt ze stylistami oraz ekspertami w dziedzinie fryzjerstwa i rozwoju biznesu. Spotkanie dało impuls do nowych poszukiwań, zachęciło do doskonalenia swoich umiejętności i wskazało kierunek do osiągnięcia sukcesu. Wieczorami był także czas na integrację w międzynarodowym gronie. Wszystko to połączone z zabawą do białego rana!

Spotkanie ekspertów SENS.US było również doskonalą okazją do spędzenia czasu w jednym z najpiękniejszych miejsc nad Morzem Czerwonym. Obecnie Egipt jest krajem wielkich odkryć i przygód, o czym mogli się przekonać nasi klienci.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu ekspertów SENS.US, które odbędzie się w tym roku. Kto wie, gdzie tym razem zawitamy. Szczegóły u Opiekunów Marki SENS.US.

Chcesz zostać ekspertem SENS.US i dołączyć do grona Salonów Prestigio? Wejdź na www.ilovesensus.pl/salon-prestigio

Na podstawie materiałów Sens.Us Polska

22 sty 2016