Intensis od Prosalon Professional podbija Śląsk!

Intensis od Prosalon Professional podbija Śląsk!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

19 listopada 2017 Prosalon Professional serią pokazów szkoleniowych i premierą nowej, profesjonalnej serii kosmetyków do pielęgnacji włosów Intensis zainaugurował wejście na śląski rynek. Jesienne Warsztaty Intensis z Akademią Prosalon Professional były długo wyczekiwanym wydarzeniem branżowym tej jesieni. Polska marka, posiadająca własną Akademię szkoleniową z rozbudowanym zapleczem edukacyjnym, kolejny raz udowodniła, że z uwagi na jakość i niezawodność swych produktów zasługuje na najwyższe uznanie.

W pierwszej części odbyły się pokazy szkoleniowe Zespołu Kreatywnego Prosalon Professional, podczas których zaprezentowane zostały koloryzacje utrzymane w najnowszych trendach sezonu. Całość została dopełniona przez klasyczne i awangardowe strzyżenia damskie, strzyżenie męskie oraz nowoczesne, lekkie upięcia.

Część druga została poświęcona nowej serii profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów Intensis, przeznaczonej wyłącznie dla salonów fryzjerskich. Produkty te zachwycają nie tylko niesłychaną wręcz skutecznością działania, uzyskaną dzięki szczególnie wysokiej zawartości składników aktywnych, ale również wyjątkowo oryginalnymi kompozycjami zapachowymi. Intensis to pięć linii kosmetyków odpowiadających na wszystkie wasze potrzeby (Intensis Moisture – intensywne nawilżenie, Intensis Volume – zwiększenie objętości włosów, Intensis Color – ochrona włosów koloryzowanych, Intensis Anti Frizz – idealne wygładzenie włosów, Intensis Argan Oil – silne odżywienie włosów suchych i zniszczonych). Od teraz będziecie mogli zadbać o swoje włosy naprawdę intensywnie!

Całość warsztatów zamykał cykl pokazów szkoleniowych WS Academy ze specjalnym udziałem Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że cały zespół WS Academy po raz kolejny zaprezentował się z jak najlepszej strony. Z właściwą sobie charyzmą i profesjonalizmem uzmysłowił wszystkim, jak wielką pasją może być fryzjerstwo, przeprowadzając metamorfozy z zakresu koloryzacji, strzyżeń oraz upięcia. Znany duet Wierzbicki & Schmidt podkreślił bardzo dobrą współpracę z firmą Chantal – producentem Prosalon Professional, a podczas pokazów potwierdził ze swej strony wysoką jakość kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji Intensis.

W związku z sukcesem i zainteresowaniem, jakim cieszyły się Jesienne Warsztaty Intensis, Akademia Prosalon Professional zapowiedziała kolejną imprezę, która odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Akademia Prosalon Professional: Jacek Derdoń, Marina Zaykovskaya, Iwona Wieczorek.

WS Academy: Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki, Eryk Hoffmann, Adrian Skopiński, Kasia Kowalska, Marcin Szlembarski.

Na podstawie materiałów Chantal

27 lis 2017