Jubileusz 25-lecia pracy zawodowej Beaty Dysiewicz

Jubileusz 25-lecia pracy zawodowej Beaty Dysiewicz

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

„…W życiu nie ma czasu na monotonię. Jest czas na pracę i czas na miłość. To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej…”

Coco Chanel

Fot10Nowoczesne prowansalskie wnętrze, luksusowej częstochowskiej restauracji Restaurant & Cafe Dobry Rok było znakomitym tłem Jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Beaty Dysiewicz. Znanej i cenionej mistrzyni stylizacji, wielokrotnej zdobywczyni licznych nagród, medali na konkursach krajowych i międzynarodowych.

Stylistce towarzyszyli w tym uroczystym dniu najbliżsi przyjaciele, rodzina, osobistości ze świata fryzjerstwa, pierwszych stron gazet, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firmy. Na Jubileusz przybyli również zaproszeni reprezentanci klientów Beata Dysiewicz Hair Atelier & Academy.

Galę uświetnił występ lidera zespołu T.LOVe – Muńka Staszczyka, oraz artystki jazzowej Lidii Pospieszalskiej z synami.

W swoim przemówieniu skierowanym do gości Jubilatka oceniła 25 lat swojej pracy, jako potężną czasoprzestrzeń, w której w sposób szczególny można zbilansować wszystko to, co składa się na zbudowanie mikromarki Beata Dysiewicz. – To czas ciężkiej pracy, emocji, wyrzeczeń i wciąż nowych poszukiwań. Te 25 lat dochodzenia do sukcesu zbudowały we mnie siłę, która jest wielka i nie pozwala mi się zatrzymać chociaż na chwilę…

Foto: Małgorzata Kozakowska

Na podstawie materiałów Beata Dysiewicz Hair Atelier & Academy

05 lt. 2016