W kwietniu Poznań zmieni się w stolicę piękna

W kwietniu Poznań zmieni się w stolicę piękna

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Show w wykonaniu najlepszych fryzjerów i pokazy barberskie, porady stylistów, konkursy oraz otwarte wykłady – to tylko część atrakcji Targów fryzjerskich LOOK. Odwiedź Międzynarodowe Targi Poznańskie w weekend 15–16 kwietnia 2023 r. i zobacz, jakie nowości zaprezentują Wystawcy!

Znane marki dostępne od ręki

Targi fryzjerskie LOOK oraz Targi kosmetyczne beautyVISION już od ponad 20 lat są czołowym wydarzeniem dla profesjonalistów z branży beauty. Oferta Targów jest skierowana przede wszystkim do profesjonalistów – fryzjerów, barberów, kosmetyczek czy kosmetologów, ale odwiedzają je także osoby spoza branży, które interesują się trendami i nowościami kosmetyczno-fryzjerskimi niedostępnymi na co dzień w zwykłych drogeriach. Swoją obecność na Targach potwierdziło już wiele topowych marek, przygotowując na tę okazję oferty specjalne, liczne nowości oraz pokazy i prezentacje na stoiskach.

Fryzjerskie show i emocjonujące rywalizacje

W tegorocznym programie Targów LOOK znajduje się wiele cenionych i prestiżowych wydarzeń. Na scenie w klimatycznej Alei Lipowej mistrzowie i edukatorzy znanych marek zaprezentują trendy na nadchodzący sezon. Tegorocznymi gwiazdami tej sceny będą: Jay Mahmood z pokazem nowoczesnych strzyżeń dla marki Noberu of Sweden oraz Dobrawa Piękos-Szymańska jako gość w premierowym pokazie koloryzacji marki Moroccanoil.

Wyjątkową atrakcją będzie także strefa barberska, gdzie na scenie pojawią się cenieni goście odkrywający krok po kroku tajemnice fryzjerstwa męskiego. Wśród znanych polskich barberów wystąpi Captain Fawcett – charyzmatyczny dowódca brytyjskiej marki kosmetyków barberskich.

Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR, na który każdorazowo zgłaszają się dziesiątki uczestników w różnych kategoriach, da szansę na rozwinięcie skrzydeł fryzjerskiej fantazji. Ważnym wydarzeniem dla stylistów fryzur są także Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu i Przedłużaniu Włosów. Uczestnicy walczą o tytuł Mistrza Polski, mierząc się w kilku konkurencjach fryzjerskich.

Kosmetyczne spotkania dopasowane do potrzeb

Szeroka branża kosmetyczna również może liczyć na różnorodne wydarzenia. Stylistki paznokci mogą wziąć udział w największym, profesjonalnym konkursie w Europie – Nails Olympic International. Kosmetyczki i podolodzy ponownie mogą uczestniczyć w Kongresie Podologicznym, którego tematem przewodnim będą urazy i choroby ogólnoustrojowe oraz ich wpływ na stan stóp, a także w wielu innych wykładach ekspertów. Ponadto odbędą się kolejne Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, podczas których zawodnicy zmierzą się w starciu o tytuł Mistrza Polski.

Piękna wiosna? Tylko w Poznaniu!

Targi LOOK i beautyVISION po raz kolejny staną się urodowym centrum Polski. Dla profesjonalnych stylistek i stylistów, kosmetyczek oraz kosmetologów zawodowo związanych z branżą beauty będzie idealne miejsce do zdobycia nowej wiedzy, udziału w prestiżowych konkursach oraz rozeznania na rynku produktów i urządzeń fryzjersko-kosmetycznych. Natomiast każda osoba dbająca o swoją urodę oraz hobbystycznie zainteresowana branżą beauty znajdzie tu wiele inspiracji, profesjonalnych kosmetyków oraz ekspertów służących swoją radą w kwestiach pielęgnacji.

Szczegółowy program wydarzeń LOOK i beautyVISION będzie dostępny na stronach:

https://look.mtp.pl
https://targifryzjerskie.pl/pl
https://beautyvision.mtp.pl

Sprzedaż biletów: https://tobilet.pl

Na podstawie materiałów Grupy MTP

20 mar 2023