Kemon dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kemon dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

11_latawce_niebo_podglad — kopiaPrzed nami 26. Finał WOŚP, a zarazem 13. z udziałem fryzjerów! Jak co roku wspólnie dołączamy do akcji, organizując w tym dniu wielkie fryzjerskie święto!

Celem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na oddziały położnicze.

Najważniejsze to być razem
Podczas ubiegłorocznego Finału KEMON zebrał ponad 200 000 zł, które zostały przeznaczone na ratowanie życia dzieci i godną pomoc medyczną dla seniorów. Kluczową ideą, jaką promuje WOŚP, jest wszechobecna solidarność i bezinteresowna chęć pomocy potrzebującym.

Limitowana suszarka KEMON dla Orkiestry
Marka KEMON postanowiła wesprzeć licytacje, które 14 stycznia 2018 roku będą odbywały się z salonach fryzjerskich, i przekazać na nie 1200 numerowanych czerwonych suszarek sygnowanych logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Suszarki będzie można licytować od ceny wywoławczej 99 zł. Każda z nich będzie miała hologram Orkiestry i certyfikat autentyczności podpisany przez dyrygenta WOŚP Jurka Owsiaka.

Do końca świata i o jeden dzień dłużej!
Klienci odwiedzający salony fryzjerskie zaangażowane w akcję będą mogli liczyć na nowe, piękne fryzury oraz inne atrakcje, takie jak licytacje czy konkursy, które z pewnością uczynią ten dzień wyjątkowym. Czynione dobro wraca do nas w dwójnasób i nigdy nie powinniśmy o tym zapominać. Tak szlachetne i piękne idee jak te prezentowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy są ewenementem na skalę światową, a grę razem z Jurkiem Owsiakiem w Najpiękniejszej Orkiestrze Świata KEMON traktuje się jak prawdziwy zaszczyt.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

 

10 sty 2018