Kemon stworzył fryzury podczas Fashion Industry Days

Kemon stworzył fryzury podczas Fashion Industry Days

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

KEMON kontynuuje współpracę z czołowymi projektantami mody. Był partnerem kolejnego wydarzenia prezentującego najnowsze trendy. Podczas Fashion Industry Days styliści marki stworzyli fryzury do niemal 20 pokazów znanych projektantów. Oto przegląd trendów, jakie panowały na wybiegu.

MMC

Duet projektantów MMC – Ilona Majer i Rafał Michalak zaprezentowali kolekcję złożoną z charakterystycznych dla marki sylwetek. Oversizowe asymetryczne marynarki, puchowe kurtki, szerokie spodnie, uzupełniono ciężkimi butami i czapkami z daszkiem. Zabawa formą i nonszalancja to styl, który od lat cechuje projekty MMC. Kierunek ten widoczny był również we fryzurach, stworzonych przez stylistów marki KEMON. Włosy, które początkowo skręcono, zostały wygniecione i lekko potargane. Styliści zwiększyli ich objętość i delikatnie utrwalili. W rezultacie powstały nowoczesne i kobiece fryzury, oparte na elegancji, przełamanej luzem, idealne dla kobiet noszących ubrania z metką MMC.

Maria Wiatrowska

Maria Wiatrowska słynie z kolekcji pełnych kobiecych form, doskonale podkreślających charakter i figurę. Kolekcja zaprezentowana podczas Fashion industry Days to oda do czerni i różnych jej odcieni. Powłóczyste wieczorowe suknie, przezroczyste i zdobione kurtki bomberki czy seksowne i dziewczęce mini w groszki, uzupełniły niezwykle modne w tym sezonie fryzury autorstwa stylistów marki KEMON. Włosy zaczesano w przedziałek na środku głowy, a następnie związano w kucyk tuż nad karkiem. Fryzury zostały jedynie delikatnie utrwalone tak, aby włosy wyglądały świeżo i nie miały zbyt płaskiej formy. Luźno opadające na twarz pasma dodały im delikatnego, kobiecego charakteru.

 Michał Starost

Projektant słynący z niebywale kobiecych sukien, idealnych na wielkie gale czy czerwony dywan i tym razem zdecydował się zaprezentować kolekcję, dzięki której kobiety mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Niewspółczesna aranżacja pokazu podkreśliła teatralność form, a goście mogli podziwiać pełen wachlarz wieczorowych propozycji projektanta. Suknie z gorsetami, tiulami i falbanami uzupełnione zostały fryzurami autorstwa stylistów marki KEMON. Włosy zaczesano w przedziałek na środku głowy, ciasno związano i upięto w kok. Styliści dopasowali uczesania do każdej sukni i urody modelki, czego efektem było kilkanaście różnych upięć, stanowiących prawdziwe dzieła sztuki fryzjerskiej.

Patryk Wojciechowski

Projektant znany m.in. z programu „Project Runway” zaprezentował młodzieżową kolekcję nawiązującą do kultury ulicznej. Modelki w nowoczesnych codziennych stylizacjach, chodziły w rytmie hip-hopu i robiły sobie na wybiegu selfie. Ubrania podkreślające młodzieńczy charakter uzupełniono sportowymi butami i naturalnym wizerunkiem modelek. Każdej z nich styliści marki KEMON stworzyli inną fryzurę, odpowiadającą jej stylizacji. Część z nich miała proste, naturalne włosy, części zrobiono zabawne kucyki, a wszystko nonszalanckie i dziewczęce.

Milita Nikonorov

Również znana m.in. z programu „Project Runway” projektantka tworzy kolekcje niezwykle kobiece, a często nawet słodkie. Ta prezentowana podczas Fashion Industry Days, inspirowana baśnią, pełna jest dziewczęcych sukienek w kwiaty, koronek i zdobień. Każdy projekt podkreśla kobiecą sylwetkę. Stylizację uzupełniły fryzury stworzone przez stylistów KEMON. Włosy zaczesane w przedziałek na środku głowy skręcono w kobiece fale, dodano im objętości i puszystości, dzięki czemu uczesania podkreśliły charakter kolekcji i piękno modelek. Ważnym elementem fryzur były wianki z kwiatów, przywodzące na myśl prawdziwie baśniowe rusałki.

Na podstawie materiałów Kemon

15 lis 2017