KEVIN.MURPHY dla marki Apart

KEVIN.MURPHY dla marki Apart

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

44_Apart280217_web_fotFilipOkopny_FashionImages28 lutego w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się gala z okazji 40-lecia marki Apart. Zorganizowana z rozmachem i przepychem uroczystość rozpoczęła się od pokazu mody, przygotowanego we współpracy z marką KEVIN.MURPHY, której styliści zadbali o fryzury modelek.

Dzięki pracy na kosmetykach tej marki, udało się stworzyć fryzury będące idealnym dopełnieniem dla prezentowanej biżuterii marki Apart. Produkty KEVIN.MURPHY od lat wybierane są przez światowej sławy stylistów fryzur, którzy pracują przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych, tak jak sam twórca marki – Kevin Murphy. Kosmetyki KEVIN.MURPHY stworzone zostały na bazie wyselekcjonowanych naturalnych składników, a ich działanie oparte jest na technologii produktów do pielęgnacji skóry. Idealne połączenie świata mody, najlepszych składników i umiejętności naszych stylistów gwarantują zawsze spektakularny efekt.

Styliści KEVIN.MURPHY na potrzeby pokazu stworzyli dwie zupełnie różne, ale spójne z najnowszymi trendami stylizacje. Przeciwdziałający grawitacji produkt ANTI.GRAVITY.SPRAY pozwolił stworzyć pełne objętości loki nawet na bardzo delikatnych włosach. Aby włosy modelek układały się miękko i naturalnie, do wykończenia fryzury użyliśmy pudrowego i dodającego objętości lakieru DOO.OVER. W opozycji do pełnej objętości fryzury drugą propozycją były gładkie i starannie dopracowane delikatne upięcia. Trwałość tej fryzury gwarantował odporny na wilgoć lakier SESSION.SPRAY, który styliści nakładali warstwowo bez obawy o uzyskanie efektu „sztucznej fryzury”.

Za fryzury na pokazie odpowiadał zespół KEVIN.MURPHY: Agnieszka Górska, Ewelina Walczyńska, Jessika Romaniuk, Agnieszka Ejmocka, Ewelina Narloch, Małgorzata Wieczorek, Marlena Stefanowska, Łukasz Stańczak, Tomasz Lisowicz i Michał Bielecki.

 

Foto: Filip Okopny

www.premiumdistribution.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

07 mar 2017