KEVIN.MURPHY dla Paprocki&Brzozowski oraz Kazar

KEVIN.MURPHY dla Paprocki&Brzozowski oraz Kazar

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

foto Marta Waglewska Lamode.info_1Pokaz kolekcji JULIA’S NOT DEAT marki Paprocki&Brzozowski odbył się 3 lutego 2017 r. w warszawskim ATM Studio. Jej twórcy zaprezentowali na wybiegu romantyczno-rock’and’rollową mieszankę kobiecych fasonów.

Dopełnieniem stylizacji były których fryzury stworzone przez zespół stylistów marki KEVIN.MURPHY, który już po raz kolejny wspołpracuje z projektantami. Miękko opadające wokół twarzy fale dodały prezentowanym stylizacjom romantycznego a zarazem drapieżnego charakteru. Stworzenie lekkiej fryzury z wyraźnie zaznaczoną teksturą nie byłoby możliwe bez użycia kosmetyków KEVIN.MURPHY, które idealnie sprawdzają się podczas pracy przy sesjach zdjęciowych i backstage’u.

Pokaz duetu poprzedziła premiera najnowszej kolekcji marki Kazar. Gładkie i idealnie dopracowane fryzury modelek i modeli to również zasługa drugiego zespołu złożonego ze stylistów marki KEVIN.MURPHY.

Na pokazie nie zabrakło tłumów gwiazd, które od wielu sezonów wiernie wybierają na oficjalne wyjścia jaki i na co dzień tworzone przez projektantów kreacje.

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

 

14 lut 2017