KEVIN.MURPHY Fashion Week Trend Report

KEVIN.MURPHY Fashion Week Trend Report

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

7 listopada w Studiu Las marka KEVIN.MURPHY miała przyjemność już po raz trzeci zorganizować niesamowity pokaz – Fashion Week Trend Report.

To jedyne takie wydarzenie, gdzie podczas jednego wieczoru widzowie otrzymują ogromną dawkę inspiracji, z ponad 80 pokazów mody, do których ekipa KEVIN.MURPHY tworzyła stylizacje. Specjalnie na potrzeby show wybrane zostały najlepsze fryzury stworzone na trzech kontynentach na potrzeby pokazów m.in. w Paryżu, Pradze, Berlinie, Melbourne, czy Las Vegas!

Pokaz poprowadzili Marianne Jensen, która została wybrana przez magazyn Elle fryzjerem roku oraz Juha-Matti Manninen STYLE.MASTER marki, który na co dzień pracuje przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody z samym Kevinem Murphy’m.

Kolejną z atrakcji, jakie marka przygotowała dla swoich gości, był pokaz strzyżeń barberskich w wykonaniu Alana Findlay’a, który od 20 lat szkoli barberów i pracuje za kulisami największych pokazów podczas London Fashion Week.

Całości dopełniła prezentacja wyjątkowej koloryzacji Color.Me i sygnowanych cięć KEVIN.MURPHY w wykonaniu polskich edukatorów.

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

16 lis 2016