Kevin.Murphy Polska & Dawid Woliński

Kevin.Murphy Polska & Dawid Woliński

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

64_DawidWolinski310517web_fotFilipOkopnyFashionImagesPod koniec maja w warszawskim STUDIO ATM przy Wale Miedzeszyńskim 384 odbył się pokaz jubileuszowej kolekcji Dawida Wolińskiego.

Od 4 sezonów projektant kwestię wykonania fryzur modelek, biorących udział w pokazie, powierza marce KEVIN.MURPHY.

Najnowsza kolekcja projektanta to esencja kobiecości, gdzie szlachetność tkanin i konstrukcji stanowi idealne połączenie. Z pozoru klasyczne suknie – zaskoczyły detalem, a kreacje na pozór szalone – zadziwiły klasycznym podejściem w kroju. Tą samą inspiracją kierował się zespół stylistów KEVIN.MURPHY, który w idealny sposób połączył modny i klasyczny charakter fryzur.

Zastosowanie znanych i cenionych wśród stylistów pracujących przy sesjach i pokazach mody na całym świecie produktów KEVIN.MURPHY, pozwoliło na stworzenie fryzur będących idealnym dopełnieniem prezentowanej kolekcji. Mocno odbite u nasady i zaczesane na bok włosy nadały fryzurze ekstrawaganckiego wyglądu. Taki efekt udało się uzyskać, dzięki zastosowaniu pianki BODY.BUILDER, która pozwala na uzyskanie objętości bez obciąża i sklejania pasm. Włosy na swojej długości swobodnie opadają na ramiona, podkreślając wyszukane dekolty i niezwykłe wykończenia prezentowanych sylwetek. Zdrowy blask i elastyczne utrwalenie fryzury styliści uzyskali, dzięki lakierowi SESSION.SPRAY, który pozwala na wielokrotne przeczesywanie włosów, w dążeniu do idealnej tekstury.

Dawid Woliński eksperymentując z sylwetkami zabrał nas do krainy niecodziennych połączeń oraz odważnych rozwiązań. Całość kolekcji była dynamiczna i różnorodna, a jej uwieńczenie stanowiły fryzury inspirowane tym co obecnie we fryzjerstwie najmodniejsze.

Zespół stylistów marki KEVIN.MURPHY: Hela Walczyńska, Ewelina Narloch, Jessica Romaniuk, Agnieszka Górska, Adam Czapski, Tomasz Lisowicz, Oskar Stańczak.

Foto: Filip Okopny

Na podstawie materiałów Kevin Murphy Polska

26 cze 2017