KONKURS – Barber Days 2015

KONKURS – Barber Days 2015

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Bearded man in a barber shopBarber Days 2015 odbędą się 6-7 listopada 2015 roku w Copernicus Toruń Hotel. Pierwsze spotkanie tego typu w Polsce, na które przyjeżdżają barberzy z Polski, ale także z UK czy Irlandii.

Barber Days to także konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów: Panda Trzebnica, American Crew, Barbicide.pl, Remington Polska, Revitalash, Insight, Barberto, Waterclouds, Booksy.net, Versum.com, Steve Madox, Mionetto Prosseco, Husion, iWay.

Zapraszamy wszystkich fryzjerów do wzięcia udziału w konkursach na najlepszą męską stylizację włosów oraz w kategorii na najlepszą stylizację włosów i zarostu.

Konkurs odbędzie się w formie elektronicznej, aby wziąć w nim udział, wystarczy wysłać mail ze zdjęciem na adres konkurs@barbershoppoland.pl

Każde nadesłane zdjęcie umieszczone zostanie w galerii zdjęć na stronie www.fb.com/BarberShopPoland

Pierwszy etap to głosowanie na FanPage. Spośród nadesłanych stylizacji do finału dostanie się 20 z największą ilością lajków. Następnie Jury złożone z naszych gości wybierze 3 najlepsze w każdej kategorii, które nagrodzone zostaną podczas Wieczornej Gali, którą poprowadzi Szymon Majewski. O kolejności, jaką zajęli laureaci, dowiemy się dopiero podczas uroczystej kolacji wieńczącej Kongres.

Nagrodami są zestawy kosmetyków ufundowane przez naszych partnerów, sprzęt oraz dodatkową dla każdego laureata będzie bezpłatny udział w Barber Days.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2015. Ogłoszenie wyników pierwszego etapu nastąpi 3 listopada 2015.

Jury Konkursu

Adam Szulc – Jest jednym z niewielu fryzjerów, dla których męska broda, która znów po latach przerwy powróciła do łask, nie ma tajemnic. U poznańskiego rzemieślnika strzygą się i golą zarówno celebryci, jak i emeryci z Poznania.

Marie-Pascal Bernard – Absolwent najstarszej szkoły Barberingu w Wielkie Brytanii, z królewskim tytułem zawodowym. Jako jedyny barber w Polsce, posiada tak wysokie kwalifikacje, dlatego też nieustannie inicjuje kulturę rzemiosła i powrót do korzeni profesji golibrody. Współtwórca i Master Barber w The Hermit Barber Shop.

Lukas Tarka – 18 lat w zawodzie, przygodę z barberstwem zaczął, mając 15 lat, w szkole fryzjerskiej w Łodzi, później przez ponad 10 lat pracował w Londynie i Amsterdamie.

Lady Barber – Jedna z niewielu kobiet zajmująca się zawodem golibrody oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych w branży. Współpracuje z salonami zarówno w Anglii,  jak i Polsce. Lady Barber tak jak zespół Barber Shop Bydgoszcz pokazują, że kobieta także może być cenionym barberem.

Szczegóły: www.barberdays.pl

Na podstawie materiałów Barber Shop Poland

22 paź 2015