Konkurs dla kreatywnych fryzjerów/stylistów

Konkurs dla kreatywnych fryzjerów/stylistów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

Konkurs polega na wykonaniu dowolnej koloryzacji wraz ze stylizacją pod hasłem „Wiosna w Niderlandach”, z wykorzystaniem wyłącznie farb i kosmetyków marki Artistique. Oceniany będzie kunszt fryzjerski, fantazja, wyobraźnia, unikalne pomysły, ale też i poczucie humoru…

Konkurs trwać będzie od 25 kwietnia do 10 czerwca 2022 r.

Zasady konkursu

Należy wysłać w podanym wyżej terminie zdjęcia swojej pracy, a dokładnie zdjęcie modelki przed koloryzacją i po koloryzacji oraz dokładny skład użytych mieszanek farb wraz z listą produktów Artistique użytych do stylizacji. Można też wysłać do film, który zawierać powinien dokładnie te same informacje. Oprócz zdjęć lub filmu, autor/ka pracy przesyła dodatkowo kilka zdań, w których opisuje, dlaczego pracuje na farbach marki Artistique. Co wyróżnia je na tle  konkurencji, dlaczego poleciłaby je innym fryzjerom, co w nich jest szczególnego itd. Czyli, dlaczego właśnie Artistique!

Pamiętajcie – opis jest równie ważny jak film lub zdjęcia samej fryzury. Liczymy na Waszą pomysłowość, a także ciekawą i przekonującą argumentację przemawiającą za produktami Artistique.

Jurorami będą edukatorzy współpracujący z firmą Progress Września.

Nagroda dla zwycięzcy

Nagrodą jest 3-dniowy wyjazd szkoleniowy do siedziby Artistique w Niderlandach w terminie 19-21 czerwca 2022. Firma Progress pokrywa koszty przejazdu i  pobytu.

Gdzie wysyłać prace: zdjęcia, filmy i opisy wraz z podanym imieniem i nazwiskiem, nazwą salonu oraz miejscowością, przesyłajcie mailem na adres: jarek@ph-progress.pl

Organizator konkursu: Progress Września, ul. Wrocławska 43,

kontakt: tel. 571 786 666 lub z przedstawicielem handlowym Progress

Uwaga – każdy uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się jednocześnie na bezterminowe wykorzystanie przez firmę Progress Września przesłanych przez niego zdjęć, filmów oraz opisów i na zamieszczanie ich w mediach i social mediach.

Na podstawie materiałów Progress Września

20 maj 2022