Konkurs fryzjerski „W krainie baśni i legend”

Konkurs fryzjerski „W krainie baśni i legend”

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

DSC_0478_-_kopia_jpgPo raz czwarty aula Zespołu Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie zamieniła się w kuźnię młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. 11 stycznia odbył się tu międzyszkolny konkurs fryzjerski pod hasłem „W krainie baśni i legend”.

Uczestnicy konkursu i widzowie przenieśli się w tajemniczy świat baśni, powstały fryzury i stylizacje zachwycające fantazją, formą i barwą. W rywalizacji wzięło udział 26 uczestników ze szkół w Śremie, Nietążkowie, Kościanie, Wschowie i Lesznie.

Najpiękniejszą fryzurę wykonała uczennica Patrycja Kurasiak z ZSOŚ w Lesznie. Drugie miejsce zajęła Aneta Stryjakowska, na trzecim miejscu znalazła się Oliwia Rosa – uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie.

Na wszystkich uczestników konkursu czekała też niespodzianka. Partner strategiczny szkoły sieć sklepów fryzjerskich FALE LOKI KOKI ufundował upominki w postaci kosmetyków marki MONTIBELLO oraz wyróżnienie w postaci profesjonalnego zestawu sprzętu fryzjerskiego dla Dawida Kunerta z Zespołu Szkół Politechnicznych w Śremie.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.

Na podstawie materiałów Organizatora konkursu

27 styczeń 2016