Marka Kemon po raz kolejny dla Macieja Zienia

Marka Kemon po raz kolejny dla Macieja Zienia

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

48_MACIEJ_ZIEN-160218_lowres_fotFilipOkopny-FashionImages16 lutego Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2018/19. Pokaz i spektakl pod nazwą „Under Pressure” zgromadził tego wieczoru największe gwiazdy i najpopularniejsze media. Na scenie wystąpiła muza projektanta – aktorka Kasia Warnke. Fryzury modelek po raz kolejny przygotowali styliści marki Kemon.

Prezentacja kolekcji została połączona ze spektaklem wyreżyserowanym przez Michała Maternę, w którym główną rolę odegrała Kasia Warnke. Pokaz rozpoczął się od wyświetlenia video, które ukazało bezbronną dziewczynę, w tej roli Kasia Warnke, zaatakowaną przez grupę ‘dresiarzy’, a zakończył sceną, przedstawiającą nagą aktorkę, ubieraną przez projektanta na żywo, na oczach widowni. Po krótkim artystycznym wstępie na wybiegu pojawiły się modelki, prezentując kunsztownie wykonane suknie.

Stylizacje modelek uzupełniły misternie ułożone fryzury autorstwa stylistów marki Kemon. W przeciwieństwie do poprzedniego pokazu pt. „First Lady”, podczas którego modelki miały klasycznie zaczesane w przedziałek i zebrane w kok włosy, podczas pokazu „Under Pressure” zobaczyć można było awangardę. Efekt mokrych włosów, mocne nabłyszczenie oraz proste linie przedziałków to kierunki wyznaczone przez stylistów marki Kemon. Dodatkowej ekstrawagancji nadały pojedyncze pasma luźno puszczone przy uszach. W efekcie finalnym powstały niezwykle nowoczesne, nietuzinkowe fryzury, które doskonale podkreślały charakter kolekcji.

W kolekcji dominowały jedwabne muśliny, delikatne tiule, żorżety, szyfony oraz organzy. Kreacje były ozdobione misternie wykonanymi haftami, zdobieniami z pereł, dżetami, koronkami oraz cekinami. Kolorystyka kolekcji była przydymiona i stonowana z akcentami w postaci żółci i różu.

www.kemon.pl

Foto: Filip Okopny

Na podstawie materiałów Kemon

28 lut 2018