Marka Kemon z Maciejem Zieniem

Marka Kemon z Maciejem Zieniem

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: wydarzenia

KEMON na pokazie Macieja Zienia_03W poniedziałek 12 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie Maciej Zień zaprezentował swoją najnowszą kolekcję „First Lady”. Wyjątkowe stylizacje uzupełniły fryzury modelek, za które byli odpowiedzialni styliści KEMON. Marka była także jednym ze sponsorów pokazu.

Sylwetki zaprezentowane podczas pokazu były inspirowane najbardziej stylowymi Pierwszymi Damami w historii, które niejednokrotnie uważano za ikony mody. W propozycjach Zienia nie było jednak miejsca na monotonię czy nudę – projektantowi udało się uchwycić różnorodność osobowości Pierwszych Dam. Kolekcja została stworzona z bogato zdobionych materiałów, które miejscami pokryły misterne, ręcznie wykonane hafty. Na wybiegu połyskiwały także kryształy Swarovskiego.

Ultrakobiece sylwetki uzupełniły fryzury, które przygotowali styliści marki KEMON. Pomysł na uczesanie zrodził się w wyniku inspiracji elegancją i wizerunkiem Pierwszej Damy oraz połączeniem najnowszych trendów we fryzjerstwie. W efekcie styliści stworzyli klasyczną, bardzo kobiecą stylizację, opartą na wygładzonych, lśniących włosach, upiętych w szykowny kok.

Wyjątkowy charakter pokazu został dodatkowo podkreślony oprawą muzyczną. Całości przyglądało się ponad 700 osób, w tym znanych osobowości ze świata sztuki i rozrywki.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

13 cze 2017